ycipk-2wjwux

Maja Hyży pokazała brzuch. Nie jest z niego zadowolona

Piosenkarka, która jest mamą bliźniaków, wstawiła ostatnio na swoje konto na Instagramie zdjęcie w bikini. W poście wyraźnie podkreśliła, że nie jest zadowolona z wyglądu swojego brzucha po porodzie. Zupełnie odwrotnie niż jej fani.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maja Hyży ujawniła swoje kompleksy
Maja Hyży ujawniła swoje kompleksy (East News)
ycipk-2wjwux

Maja Hyży urodziła synów, Wiktora i Alexandra, na początku 2012 roku. Ojcem chłopców jest jej były mąż, Grzegorz Hyży. Do tej pory Maja nie eksponowała nadmiernie swojego ciała. Na Instagramie zrobiła wyjątek.

Piosenkarka przebywa obecnie na wakacjach. To idealny moment, by wyskoczyć z ubrań i złapać trochę słońca. Maja pokazała się na leżaku w białym bikini.

- Buziaki z przepięknej Polski 😍 jestem zakochana w Naszym kraju ❗❗Przesyłam dużo energii dla tych którzy siedzą w pracy 😭 Tak tak, to jest mój brzuszek - ale mam to.... Dzięki temu mam dwóch najwspanialszych 😍 gdzieś musieli się pomieścić - napisała pod postem.

ycipk-2wjwux

Fani postanowili szybko wyleczyć ją z kompleksów.

- A brzuszek perfect... nie widzę w nim kompletnie nic złego 🤔 chciałabym sama mieć taki - napisała jedna z obserwatorek.

- Przecież rewelacyjny brzuch! Sama jestem mamą bliźniąt i podziwiam! - dodała inna.

ycipk-2wjwux

W zalewie komentarzy ciężko było znaleźć inne zdanie. Maja na pewno nie spodziewała się tak pozytywnego odbioru. Ma na co narzekać?

ycipk-2wjwux
ycipk-2wjwux
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2wjwux