Trwa ładowanie...
d3ufzv1

Maja Hyży ponownie w białej sukni. Chwali się sesją ślubną

Maja Hyży gra fanom na nosie. Piosenkarka pokazała kolejne zdjęcie z sesji ślubnej. Pozuje w pięknej, białej sukni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maja Hyży pokazała się w sukni ślubnej
Maja Hyży pokazała się w sukni ślubnej (ONS.pl)
d3ufzv1

Opowieść o życiu prywatnym Mai Hyży jest burzliwa. Piosenkarka ma za sobą nieudane małżeństwo z Grzegorzem Hyżym. Para przysięgła sobie miłość i wierność w 2011 r., ale już dwa lata później doszło do rozwodu. Rozstanie odbiło się szerokim echem w mediach, bo wkrótce piosenkarz ożenił się z Agnieszką Popielewicz. Prezenterka została drugą panią Hyży. Maja i Grzegorz nie zerwali kontaktów - mają przecież dwóch synów, których wspólnie wychowują.

Od rozwodu minęło już 7 lat. Maja ułożyła sobie życie u boku nowego partnera, ale nie wzięła ślubu. Co jakiś czas jak bumerang powracają pytania, czy stanęła z nim na ślubnym kobiercu. Temat być może nie wzbudzałby takiego zainteresowania, gdyby nie fakt, że piosenkarka sama raz po raz podsyca plotki.

Od jakiegoś czasu regularnie zamieszcza zdjęcia z sesji, podczas której pozowała w sukni ślubnej. Szybko pojawiły się sugestie o zmianie stanu cywilnego i gratulacje. Piosenkarka jednak zamiast odnieść się do nich, pokazuje kolejne zdjęcia.

Tym razem podzieliła się kolejnym pięknym ujęciem, obiecując, że „przestanie już nimi męczyć”. I chociaż nieraz podkreślała już, że zdjęcia są związane z jej pracą jako modelki, ale kto wie, być może jej wpisy mają drugie dno i kiedyś w końcu podzieli się z fanami radosną wiadomością.

d3ufzv1

Podziel się opinią

Share
d3ufzv1
d3ufzv1