WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

News

Maja Hyży zrobiła tatuaż między piersiami. Pokazała zdjęcie

Była żona Grzegorza Hyży zmienia wizerunek na nieco bardziej drapieżny. Ozdobiła swój dekolt i zapowiada, że odsłoni wszystko.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maja Hyży
Maja Hyży (East News)
WP

Przygoda Mai Hyży z show-biznesem zaczęła się od programu "X Factor", w którym pojawiła się wraz z mężem Grzegorzem. Niestety, niedługo po udziale w show w 2013 roku ich związek się rozpadł. Piosenkarz związał się wówczas z Agnieszką Popielewicz, a w 2015 roku ożenił z nią.

Od tej pory Maja jest trochę w cieniu byłego partnera, który wraz z żoną celebrytką bryluje na salonach. Wokalista wylansował też kilka radiowych hitów, czego Mai jeszcze się nie udało. Kobieta się jednak nie poddaje i nadal próbuje zrobić wielką karierę. Być może pomoże jej w tym zmiana wizerunku na nieco bardziej drapieżny. Hyży pokazała na Instagramie nowy tatuaż, który zrobiła między piersiami. Celebrytka zapowiedziała, że niebawem zobaczymy go w całej okazałości.

WP

- Nowy rok i nowa zdobycz. Wiecie co mam na myśli? Odkrywam wam rąbka tajemnicy, a reszta niebawem - napisała na Instagramie.

Jesteście ciekawi co jeszcze pokaże?

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP