Trwa ładowanie...
d435hdl

Maja Plich kupiła biżuterię na ślub za pół miliona złotych

Trwają ostatnie przygotowania do ślubu Mai Plich i Krzysztofa Rutkowskiego. Panna młoda właśnie skompletowała 4 zestawy biżuterii, po jednym do każdej sukni ślubnej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzysztof Rutkowski i Maja Plich 17 sierpnia powiedzą sakramentalne "tak".
Krzysztof Rutkowski i Maja Plich 17 sierpnia powiedzą sakramentalne "tak". (East News, Fot: East News)
d435hdl

Po 7 latach związku Krzysztof Rutkowski w przyszłą sobotę poślubi swoją narzeczoną i matkę jego syna - Maję Plich. Ceremonia ślubna odbędzie się w pałacu w Rozalinie pod Warszawą, a na weselu będzie bawić się 200 gości.

Maja Plich na kilka dni przed ślubem wybrała się ze świadkową do sklepu jubilerskiego. Panie odebrały zamówione obrączki oraz biżuterię. Jak już informowaliśmy, przyszła żona detektywa wystąpi na uroczystości w 4 sukniach ślubnych, dlatego zależało jej na kupnie także 4 zestawów świecidełek.

Najbardziej drogocenny komplet, na który złożyła się diamentowa kolia, kolczyki i bransoletka, Maja Plich wydała 148 tys. zł. Nie oszczędzała też na kolejnych. Razem z obrączkami wysadzanymi diamentami, wydatki na biżuteryjne dodatki kosztowały blisko 500 tys. zł.

Państwo Rutkowscy będą celebrować wyjątkowy dla nich dzień, opływając w luksusach. Za zorganizowanie ślubu w ekskluzywnych okolicznościach zapłacą ponad 1 mln zł.

d435hdl

Podziel się opinią

Share

d435hdl

d435hdl