Trwa ładowanie...
d3lqtno

Maja Plich nie wyobraża sobie życia bez teściowej. Mówi do niej "mamuś"

Mało kto może się pochwalić dobrymi relacjami z teściową. W tej kwestii poszczęściło się Mai Plich, która nie wyobraża sobie życia bez mamy męża.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Świeżo poślubiona pani Rutkowska martwi się zdrowiem teściowej.
Świeżo poślubiona pani Rutkowska martwi się zdrowiem teściowej. (Facebook.com)
d3lqtno

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich tuż po wystawnym ślubie przeżyli chwile grozy. Mama słynnego detektywa tydzień temu trafiła do szpitala. Synowa jest bardzo związana z 80-latką.

Na pytanie, czy można pokochać mamę swojego partnera, żona słynnego detektywa bez wahania odpowiada "można i to bardzo mocno!!!" Tej wyjątkowej relacji nieraz zazdrościły Mai inne kobiety.
Zobacz też: Z tymi co się znają - Michał Sadowski

"Każda moja koleżanka, która słyszała nasze rozmowy była zawsze pod wielkim wrażeniem jej życzliwości, elastyczności i wielkiej miłości do nas i choć mama jest już po 80-tce zawsze i o każdej porze dnia i nocy rozmawiałyśmy na każdy temat, jak równolatki" - napisała na Instagramie.

d3lqtno

Świeżo poślubiona żona Krzysztofa Rutkowskiego bardzo przejęła się stanem zdrowia seniorki. "Teraz w szpitalnej stołówce łzy mi lecą ciurkiem nad krupnikiem, bo na samą myśl, że kiedyś miałoby jej zabraknąć przeszywa mnie na wylot od środka. Od tygodnia serce mi pęka, a wierzę Mamuś, że jeszcze setki godzin rozmów przed Nami" - wyznała.

Za tak wielkie oddanie Maja odebrała słowa wdzięczności od męża. Pod zdjęciem splecionych rąk matki i żony wzruszony Rutkowski napisał: "Uwielbiam Ciebie Majeczko i każdego dnia jak wydaje mi się, że już bardziej nie można kochać, to każdego dnia moja miłość do Ciebie potęguje. Dziękuję za Wszystko”.

Jak w słowach przysięgi małżeńskiej "w zdrowiu i w chorobie" państwo Rutkowscy mogą na siebie liczyć.

d3lqtno

Podziel się opinią

Share
d3lqtno
d3lqtno