WP

Maja Plich szczerze o związku z Krzysztofem Rutkowskim. Znany detektyw to prawdziwy romantyk

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich to jedna z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Ukochana detektywa pierwszy raz szczerze opowiedziała o ich związku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzysztof Rutkowski z ukochaną Mają Plich
Krzysztof Rutkowski z ukochaną Mają Plich (East News, Fot: East News)
WP

Maja Plich ma zostać czwartą i ostatnią żoną Krzysztofa Rutkowskiego. Ceremonia, którą para przekłada od miesięcy, ma się odbyć jeszcze w tym roku. Przyszły pan młody rozgląda się już za garniturem, a jego ukochana w wywiadzie zapewnia o szczerym uczuciu.

ZOBACZ TAKŻE: "Wylał się na nas hejt, bo nie przedstawiamy wersji, którą ludzie sami wymyślili"

WP

Dzień ślubu Mai Plich i Krzysztofa Rutkowskiego ponoć zbliża się wielkimi krokami. Zapracowani narzeczeni niejednokrotnie zmieniali już termin uroczystości. Jednak zapewniają, że odbędzie się ona jeszcze w tym roku.

W rozmowie z "Twoim Imperium" ukochana detektywa opowiedziała o tym, jak cudownym człowiekiem jest Krzysztof.

- Jest dwóch Krzysztofów, zupełnie różnych, ale kocham ich obu. Kiedy trzeba, mój mężczyzna wkłada moro i idzie na poligon życia. Wtedy jest szybki, zimny, nerwowy, czasem radykalny. Za to w domu zrzuca skórę macho, wyznaje mi miłość i całuje stopy. Krzysztof jest wtedy najczulszym facetem na świecie. Gdy przychodzi weekend to on przygotowuje dla naszej rodziny posiłki. Gdy gotuje, ja siedzę przy nim i rozmawiamy. Ten wspólnie spędzony czas jest dla mnie bezcenny - wyznała Maja Plich w rozmowie z tygodnikiem.

WP

Zapytana, czy jest pewna, że ofiarowała swoje uczucie odpowiedniej osobie, odpowiada bez wahania:

- Zmieniłam Krzysztofa. To dowód na to, że miłość może wszystko. Przyznaje, że czasami trudno mi z nim żyć. Ale bez niego brakuje mi oddechu - wyznaje narzeczona Rutkowskiego.

Jak donosi "Twoje Imperium", detektyw po raz kolejny zapewnia, że wybranka jego serca jest wspaniałą kobietą i lepszej kandydatki na żonę nie mógł sobie wymarzyć. A Maja właściwie sama nie potrzebuje już ślubu, bo całym sercem czuje się panią Rutkowską.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP