WP

Maja Sablewska nago w wannie. Kolejne odważne ujęcie

Najpierw pokazała stylową wannę, później zdjęła ubrania i w niej zapozowała. Oczywiście starała się nie odkryć za wiele - zza zasłonki prysznicowej wyłania się jednak zarys jej nagiej sylwetki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gwiazda uwielbia kuszące zdjęcia
Gwiazda uwielbia kuszące zdjęcia (Instagram.com)
WP

Maja Sablewska dawniej pewnie nie odważyłaby się na udostępnienie w sieci zdjęcia odsłaniającego tak dużo. Od jakiegoś czasu jednak gwiazda telewizji pozwala sobie na więcej - publikuje półnagie ujęcia wprost z sypialnianego łóżka, pozuje topless przy otwartym oknie.

Widać, że 38-latka pewnie czuje się we własnej skórze, docenia walory swojego szczupłego, wysportowanego ciała. Maja co jakiś czas chwali się fotkami z siłowni, udowadniając, że jej smukła sylwetka to efekt ćwiczeń, a nie tylko diet.

WP

Sablewska na swoim instagramowym profilu udostępnia zdjęcia oryginalnych stylizacji - teraz stawia też na piękne przedmioty. "Mój styl to również rzeczy, które mnie otaczają. Albo te, które mnie inspirują. Od dziś na moim IG będę pokazywała Wam piękne przedmioty i miejsca... oraz moje nowe mieszkanie, które urządzam" - napisała.

Sądząc po zdjęciach eleganckiej łazienki, lokum gwiazdy będzie wyjątkowe. Ciekawe, czy resztę mieszkania Sablewska przedstawi w sposób równie zmysłowy.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP