Trwa ładowanie...

Można im pozazdrościć. Dla "szefa" zrobili wyjątek

Każdy młody rodzic wie, że nawet krótka drzemka jest na wagę złota. Zajmowanie się małym dzieckiem to bardzo absorbujące i wyczerpujące zadanie. Małgorzata i Radosław Majdan twierdzą, że w dzień nigdy nie zasypiają. Z jednym wyjątkiem.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan nie mają czasu na spanie w dzieńMałgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan nie mają czasu na spanie w dzieńŹródło: AKPA
d45fm1r
d45fm1r

Radek Majdan zamieścił na Instagramie urocze zdjęcie z żoną i "dzidziusiem", czyli ukochanym psem George'em. Buldog angielski pojawił się w domu Majdanów prawie dwa lata temu i Małgorzata twierdziła, że posiadanie takiego psa było jej wielkim marzeniem.

"Nigdy nie śpimy w dzień. Chyba, że śpi nasz szef" – napisał Radek pod zdjęciem, na którym śpi na kanapie z żoną i psem.

"Każdy kto ma dzieci, rozumie ten cudowny czas" – napisała w komentarzu jedna z fanek. Przypomnijmy, że Radek i Małgosia są rodzicami 9-miesięcznego Henia, który w momencie robienia tego zdjęcia był zapewne pod opieką pani Bożenki.

- Codziennie korzystamy z pomocy niani, nie dalibyśmy rady inaczej. Mamy wspaniałą nianię, panią Bożenkę, nianię chłopców zresztą, która jest w naszej rodzinie już od dawna, jest członkiem naszej rodziny – powiedziała Rozenek-Majdan po urodzeniu Henia.

d45fm1r

Chłopczyk ma dwóch starszych braci, Stanisława i Tadeusza, którzy w tym roku skończą odpowiednio 15 i 11 lat. Obaj są synami Jacka Rozenka, poprzedniego męża Małgosi.

Małgorzata Rozenek i jej życie przed karierą w mediach

d45fm1r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45fm1r