Trwa ładowanie...

Majewski, Janowski, Chyra razem w słusznej sprawie. Biorą udział w kampanii społecznej

Janusz Gajos, Robert Janowski, Andrzej Chyra czy Zbigniew Hołdys to gwiazdy, które wzięły udział w kampanii społecznej, mającej na celu zachęcenia polskich obywateli do uczestnictwa w wyborach. Pomysłodawcą akcji jest Tomasz Sikora.

Majewski, Janowski, Chyra razem w słusznej sprawie. Biorą udział w kampanii społecznejŹródło: ONS.pl
d3xtieo

Niektóre gwiazdy lubią wykorzystywać swoją sławę w słusznej sprawie. Dzięki większej platformie mają szansę na dotarcie do dużej liczby osób. Doskonale wiedzą o tym Andrzej Seweryn, Magdalena Boczarska czy Krzysztof Materna, którzy niedawno wystąpili w poruszającym spocie. Celebryci solidaryzowali się z członkami mniejszości, które są nagminnie szykanowane w Polsce.

ZOBACZ TEŻ: Odmieniony Paweł Królikowski. Miał zadbać o swoje zdrowie

Z okazji zbliżających się wyborów gwiazdy znowu angażują się w kampanię o charakterze społecznym. Hasło inicjatywy brzmi "Nie świruj, idź na wybory!", a jego pomysłodawcą jest fotograf, Tomasz Sikora. Kampania ma zachęcić Polaków do pójścia na wybory parlamentarne, które odbędą się już 13 października. Akcja promowana jest głównie przez Zbigniewa Hołdysa, który niejednokrotnie otwarcie krytykował rządy PiS-u.

d3xtieo

Sikora nie ukrywa, że hasło "Nie świruj, idź na wybory!" jest skierowane głównie do ludzi młodych.

– Jak obserwowałem młodych ludzi na przykład w autobusie i widziałem, jak oni szybko przeglądają te zdjęcia, to pomyślałem, że ruchoma rzecz może ich na dłużej zatrzymać i to będzie jakoś tak bardziej atakujące, a o to w tym chodzi – tak Tomasz Sikora mówi o swojej akcji na antenie radia TOK FM.

Do fotografa dołączyli już Janusz Gajos, Robert Janowski, Andrzej Chyra, Zbigniew Hołdys, Olgierd Łukaszewicz czy Szymon Majewski. Filmiki można obejrzeć głównie na Twitterze.

d3xtieo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xtieo