Trwa ładowanie...

Małgorzata Foremniak nie ma teraz łatwego czasu. Musi uporać się z samotnością

Małgorzata Foremniak bardzo pielęgnuje więzi z córką Aleksandrą. Aktorka ma nadzieję, że w tym trudnym dla wszystkich czasie kwarantanny, nie zapomną o sobie i będą pielęgnowały swoją relację.

Małgorzata Foremniak nie ma teraz łatwego czasu. Musi uporać się z samotnościąŹródło: East News, fot: East News
d248e64
d248e64

Małgorzata Foremniak jest jedną z najbardziej popularnych aktorek w Polsce. Fani ciągle kojarzą ją z "Na dobre i na złe" oraz "Mam talent". Aktorka niewiele zdradza mediom nt. swojego życia prywatnego. Tygodnik "Życie na gorąco" dowiedział się, co gwiazda robi podczas kwarantanny.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Monika Miller: "Przestałam wierzyć w miłość"

Czas kwarantanny zmusza wiele osób do refleksji. Gwiazdy co rusz pokazują w mediach społecznościowych, jak spędzają czas w czterech ścianach.

d248e64

Jak podaje tygodnik "Życie na gorąco", Małgorzata Foremniak zawsze wraz z początkiem wiosny udaje się z Warszawy do swojego wiejskiego domu na wsi w okolicach Węgrowa.

Teraz aktorka nie będzie przez długi czas ruszała się ze swojego azylu. Chwilowo, ze względu na trudną sytuację na świecie, nie ma szans na żadne nowe role w spektaklach, a kolejna edycja "Mam talent!", w którym to programie jest jurorką, zaplanowana jest na przyszły rok.

Wg tygodnika, aktorka liczy na to, że nie będzie musiała samotnie spędzać czasu w domu na wsi. Ciągle czeka na przyjazd córki Aleksandry. Kobieta jest psychologiem. Na co dzień pracuje w jednym ze stołecznych gabinetów.

Ze względu na kryzysową sytuację w związku z pandemią koronawirusa także i ona musi zrezygnować z pracy.

Aleksandra bardzo lubi spędzać czas w domu mamy.

- Kładę się na kanapie, a koty i psy obsiadają mnie ze wszystkich stron - mówiła córka Foremniak w jednym z wywiadów.

Póki co nie wiadomo, kiedy panie będą mogły wspólnie dzielić czas kwarantanny, ale obydwie na pewno żywią nadzieję, że wydarzy się to już wkrótce.

d248e64
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d248e64