ycipk-3c8ggv

Małgorzata Foremniak przez lata skrywała miłosny sekret

Życie miłosne Małgorzaty Foremniak to materiał na film. Jak podaje tygodnik "Świat i ludzie", mimo wielu życiowych zakrętów, dzisiaj może być spokojna o relacje z najbliższymi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Foremniak przez lata skrywała miłosny sekret
Małgorzata Foremniak przez lata skrywała miłosny sekret (ONS.pl)
ycipk-3c8ggv

Niedawno córka Małgorzaty Foremniak, Aleksandra, świętowała swoje 31. urodziny. Jak podaje tygodnik "Świat i ludzie", z tej okazji wyprawiła imprezę, na którą zaprosiła swoich najbliższych przyjaciół. Na uroczystym przyjęciu nie zabrakło gościa z miłosnej przeszłości aktorki.

Był nim Wit Dziki, syn Waldemara Dzikiego, czyli drugiego męża Małgorzaty Foremniak i ostatniego mężczyzny, z którym stworzyła trwały związek.

Jak mówią osoby z otoczenia gwiazdy "Na dobre i na złe", dla Wita, czyli syna jej dawnej miłości, dom aktorki jest zawsze otwarty.

ycipk-3c8ggv

Jest jego macochą, ale traktuje go jak własne dziecko. Po śmierci matki, Darii Trafanowskiej, zawsze mógł na nią liczyć.

Foremniak rozumiała ból mężczyzny. Dodatkowo, kiedy w 2011 r. rozstała się z Waldemarem Dzikim, zapewniała Wita, że bez względu na wszystko ciągle będzie dla niego rodziną.

ZOBACZ TAKŻE NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM”: Helena Norowicz: "Nigdy nie miałam problemu z nagością"

ycipk-3c8ggv

Przypomnijmy, że Małgorzata Foremniak i Waldemar Dziki poznali się na planie "Na dobre i na złe". Aktorka była wówczas przyjaciółką jego żony, Darii Trafankowskiej. Foremniak i reżyser byli w sobie bardzo zakochani i postanowili wziąć ślub. Para wychowywała wspólnie trójkę dzieci. Córkę Aleksandrę z poprzedniego małżeństwa Foremniak oraz dwójkę adoptowanych.

Medialny związek jednak nie przetrwał. Wkrótce jego żoną została pochodząca z Ukrainy Marta Eljasiak-Dziki.

Ukochane reżysera znały się bardzo dobrze. Pracowały ze sobą i się przyjaźniły. Waldemar Dziki nie odcinał się nigdy od byłych partnerek i dbał o ich wspólne relacje.

W 2005 r. Małgorzata Foremniak odeszła od reżysera, ponieważ zakochała się w swoim partnerze z "Tańca z Gwiazdami", Rafale Maseraku. Kolorowa prasa rozpisywała się nie tylko o miłości aktorki i tancerza, ale również nowej dziewczynie Waldemara Dzikiego. Choć reżyser i gwiazda "Na dobre i na złe" od lat nie byli parą, rozwód dostali dopiero w 2011 r.

ycipk-3c8ggv

Po rozstaniu z tancerzem Małgorzata Foremniak nie mogła sobie ułożyć życia z żadnym innym mężczyzną. Natomiast Waldemar Dziki okazał się przyjacielem, na którego zawsze mogła liczyć w trudnych momentach.

Waldemar Dziki zmarł w 2016 r.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3c8ggv

ycipk-3c8ggv
ycipk-3c8ggv