Trwa ładowanie...

Małgorzata Foremniak przez lata skrywała miłosny sekret

Życie miłosne Małgorzaty Foremniak to materiał na film. Jak podaje tygodnik "Świat i ludzie", mimo wielu życiowych zakrętów, dzisiaj może być spokojna o relacje z najbliższymi.

Małgorzata Foremniak przez lata skrywała miłosny sekretŹródło: ONS.pl
d2h4kd5
d2h4kd5

Niedawno córka Małgorzaty Foremniak, Aleksandra, świętowała swoje 31. urodziny. Jak podaje tygodnik "Świat i ludzie", z tej okazji wyprawiła imprezę, na którą zaprosiła swoich najbliższych przyjaciół. Na uroczystym przyjęciu nie zabrakło gościa z miłosnej przeszłości aktorki.

Był nim Wit Dziki, syn Waldemara Dzikiego, czyli drugiego męża Małgorzaty Foremniak i ostatniego mężczyzny, z którym stworzyła trwały związek.

Jak mówią osoby z otoczenia gwiazdy "Na dobre i na złe", dla Wita, czyli syna jej dawnej miłości, dom aktorki jest zawsze otwarty.

d2h4kd5

Jest jego macochą, ale traktuje go jak własne dziecko. Po śmierci matki, Darii Trafanowskiej, zawsze mógł na nią liczyć.

Foremniak rozumiała ból mężczyzny. Dodatkowo, kiedy w 2011 r. rozstała się z Waldemarem Dzikim, zapewniała Wita, że bez względu na wszystko ciągle będzie dla niego rodziną.

ZOBACZ TAKŻE NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM”: Helena Norowicz: "Nigdy nie miałam problemu z nagością"

Przypomnijmy, że Małgorzata Foremniak i Waldemar Dziki poznali się na planie "Na dobre i na złe". Aktorka była wówczas przyjaciółką jego żony, Darii Trafankowskiej. Foremniak i reżyser byli w sobie bardzo zakochani i postanowili wziąć ślub. Para wychowywała wspólnie trójkę dzieci. Córkę Aleksandrę z poprzedniego małżeństwa Foremniak oraz dwójkę adoptowanych.

d2h4kd5

Medialny związek jednak nie przetrwał. Wkrótce jego żoną została pochodząca z Ukrainy Marta Eljasiak-Dziki.

Ukochane reżysera znały się bardzo dobrze. Pracowały ze sobą i się przyjaźniły. Waldemar Dziki nie odcinał się nigdy od byłych partnerek i dbał o ich wspólne relacje.

W 2005 r. Małgorzata Foremniak odeszła od reżysera, ponieważ zakochała się w swoim partnerze z "Tańca z Gwiazdami", Rafale Maseraku. Kolorowa prasa rozpisywała się nie tylko o miłości aktorki i tancerza, ale również nowej dziewczynie Waldemara Dzikiego. Choć reżyser i gwiazda "Na dobre i na złe" od lat nie byli parą, rozwód dostali dopiero w 2011 r.

Po rozstaniu z tancerzem Małgorzata Foremniak nie mogła sobie ułożyć życia z żadnym innym mężczyzną. Natomiast Waldemar Dziki okazał się przyjacielem, na którego zawsze mogła liczyć w trudnych momentach.

Waldemar Dziki zmarł w 2016 r.

d2h4kd5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2h4kd5