Trwa ładowanie...

Małgorzata Foremniak otwarta na miłość. "Nie zakładam, że będę do końca samotna"

Małgorzata Foremniak od dłuższego czasu nie ma szczęścia w poszukiwaniach odpowiedniego partnera. Jak jednak przyznaje, nie oznacza to, że musi iść przez życie zupełnie sama.

Małgorzata Foremniak otwarta na miłość. "Nie zakładam, że będę do końca samotna"Źródło: ONS.pl
d13xemi
d13xemi

Małgorzata Foremniak jest jedną z najbardziej lubianych przez widzów aktorek. Tak dużą sympatię wzbudziła nie tylko dzięki kolejnym aktorskim wcieleniom, ale także roli jurorki w "Mam Talent!".

Choć ma na koncie masę zawodowych sukcesów, to jej życie uczuciowe nie przypomina bajki. Od dłuższego czasu nie ma szczęścia w miłości. Ma wprawdzie za sobą dwa małżeństwa (z Tomaszem Jędruszczakiem i Waldemarem Dzikim), a później związek z Rafałem Maserakiem, ale dziś nie ma przy swoim boku drugiej połówki.

Aktorka sama zapewnia jednak, że życie w pojedynkę nie doskwiera jej tak bardzo, jak mogłoby się wydawać. Jest pełna energii, gotowa do podejmowania kolejnych zawodowych wyzwań i otoczona najbliższymi - rodziną i przyjaciółmi. Jest także, jak przyznała w ostatniej rozmowie z "Twoim Stylem", otwarta na miłość.

- Nie mam partnera, ale nie jestem sama! Nie zakładam, że będę do końca samotna. Nie mam takiego zamiaru. Mam czym się podzielić z tą drugą osobą i jestem otwarta na historię, jaką ktoś wniósłby do mojego życia - wyznała w wywiadzie.

d13xemi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13xemi