Trwa ładowanie...

Małgorzata Foremniak przeżyła chwile grozy. Otarła się o kalectwo

Małgorzata Foremniak pamięta czas, kiedy naprawdę musiała martwić się o swoje zdrowie. "Dobry Tydzień" poinformował, że aktorka była bliska kalectwa.

Małgorzata Foremniak przeżyła chwile grozy. Otarła się o kalectwoŹródło: ONS.pl
dh5pewc
dh5pewc

Małgorzata Foremniak jest jedną z najbardziej popularnych aktorek w Polsce. Fani ciągle kojarzą ją z "Na dobre i na złe" oraz "Mam talent". Niewiele osób znało przeszłość aktorki.

ZOBACZ TAKŻE: Ruda z Red Lips: "Tata płakał, kiedy słuchał moich piosenek"

Kiedy Małgorzata Foremniak była na pierwszym rok w łódzkiej filmówce, na zajęciach, które pobierała z jazdy konnej, doznała wypadku. Spadła z konia.

- Pękły mi dwa kręgi, uszkodziłam kręgosłup i na trzy miesiące wsadzili mnie w gips. Otarłam się o kalectwo - wyznała w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" Małgorzata Foremniak.

dh5pewc

Jak podaje tygodnik, pierwsze dni po wypadku były dla niej tragiczne. Aktorka martwiła się o swoją przyszłość. Do zdrowia dochodziła w domu rodzinnym. Pierwsze dni w gorsecie były dla niej trudne.

- To było krępujące, gdy rzeczy intymne musiała robić za mnie mama. Pamiętam jak nie mogłam rano sama nawet założyć majtek - czytamy wypowiedź aktorki w "Dobrym Tygodniu".

Przez wypadek musiała przerwać naukę, ale Małgorzata Foremniak w końcu stanęła na nogi i ukończyła szkołę filmową w Łodzi.

dh5pewc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dh5pewc