Trwa ładowanie...
dvd2sd2

Małgorzata Foremniak wygryzła Małgorzatę Kożuchowską. Zgarnęła jej rolę sprzed nosa

Małgorzata Foremniak wywalczyła rolę w filmie "Jak poślubić milionera". Wcześniej produkcja brała pod uwagę Małgorzatę Kożuchowską.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Foremniak wygryzła Małgorzatę Kożuchowską
Małgorzata Foremniak wygryzła Małgorzatę Kożuchowską (ONS.pl)
dvd2sd2

Małgorzata Foremniak i Małgorzata Kożuchowska uchodzą za jedne z najpiękniejszych i najbardziej lubianych aktorek. Ostatnio obie starały się o rolę w filmie "Jak poślubić milionera". Niestety, świat show-biznesu to ciągła rywalizacja, a jedna z pań musiała pożegnać się z rolą w tej produkcji.

Małgorzata Kożuchowska często powtarzała, że czuje się niewykorzystana w polskim filmie. Kiedy nadarzyła się okazja, aby mogła się wykazać, nie udało się. Wstępnie zaproponowano jej rolę autorki poradników dla kobiet i prowadzącej warsztaty, na których radzi paniom, jak dobrze wyjść za mąż.

ZOBACZ: Uradowana Małgorzata Kożuchowska przybywa w strugach deszczu na urodziny butiku

Niestety, w ostatniej chwili pojawiła się Małgorzata Foremniak, która świetnie wypadła na zdjęciach i zachwyciła produkcję.

dvd2sd2

- Produkcja ostatecznie wybrała Foremniak. Uznano, że będzie bardziej sexy i bardziej wiarygodna w tej postaci - zdradza informator "Super Expressu".

Przeczytaj: Małgorzata Foremniak przez lata skrywała miłosny sekret

Oprócz Małgorzaty Foremniak na ekranie zobaczymy całą plejadę gwiazd. Wśród nich pojawią się m.in. Małgorzata Socha i Justyna Steczkowska.

Film pojawi się na ekranach kin już 29 listopada. Wybierzecie się?

dvd2sd2

Podziel się opinią

Share

dvd2sd2

dvd2sd2