Trwa ładowanie...
d1jov27

Małgorzata Kożuchowska hasa nad wodą. "Ale figura!"

Niedzielne wylegiwanie się w łóżku do południa? Małgorzata Kożuchowska miała inny pomysł. Korzystając z pięknego poranka wybrała się pobiegać na łonie natury, a wszystko udokumentowała wyjątkowa fotografka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Kożuchowska skończyła w kwietniu 48 lat
Małgorzata Kożuchowska skończyła w kwietniu 48 lat (ONS.pl)
d1jov27

Małgorzata Kożuchowska zamieściła na Instagramie inspirujące zdjęcia. "A może tak ruszyć się trochę… Miłej niedzieli!" – napisała pod fotkami, które wykonała jej mama, Jadwiga. Pod wpisem pojawiła się lawina pozytywnych komentarzy. Fani aktorki nie bez powodu zachwycają się jej nogami i figurą.

"Piękne nogi, pani Małgosiu! Ależ figura - najlepsza!", "Biega jak sarenka", "Ależ gazela" – komplementowali Kożuchowską fani na Instagramie, gdzie śledzi ją prawie 1 mln użytkowników.

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska i życiowa próba. Czy zniesie rozłąkę?

d1jov27

Małgorzata Kożuchowska to od lat jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Sławę przyniosła jej rola w filmie "Kiler". Nie wolno też zapominać o roli Hanki w "M jak miłość", która zginęła w legendarnej scenie z kartonami.

W ostatnich latach Kożuchowska była związana z serialami "Rodzinka.pl" i "Druga szansa". Zagrała w "Plagach Breslau" Patryka Vegi i "Procederze" – filmowej biografii tragicznie zmarłego rapera, Chady. Na wiosnę zobaczymy ją w nowym serialu TVN pt. "Motyw" u boku Michała Czerneckiego i Agnieszki Grochowskiej.

Obejrzyj: Grzeczna Małgorzata Kożuchowska pozuje w sukience pod samą szyję

d1jov27

Podziel się opinią

Share

d1jov27

d1jov27