Trwa ładowanie...

Małgorzata Kożuchowska o przyjaźni z Dawidem Wolińskim i Marcinem Tyszką

Przed laty Małgorzata Kożuchowska sporo imprezowała z Dawidem Wolińskim i Marcinem Tyszką. Obecnie ich relacje są nieco luźniejsze.

Małgorzata Kożuchowska o przyjaźni z Dawidem Wolińskim i Marcinem TyszkąŹródło: ONS.pl
d34nzz0
d34nzz0

Małgorzata Kożuchowska zwierzyła się w tabloidzie. Przy okazji konferencji nowego serialu "Motyw" aktorka opowiedziała o swojej przyjaźni z Dawidem Wolińskim i Marcinem Tyszką. Mało kto pamięta, że gwiazda telewizji była w bardzo bliskich relacjach z fotografem i projektantem.

Zanim Małgorzata Kożuchowska się ustatkowała, to chętnie imprezowała i wyjeżdżała na wakacje ze znanymi przyjaciółmi.

ZOBACZ: Lesbijski wątek w serialu TVN. Małgorzata Kożuchowska całuje Agnieszkę Grochowską

- To były piękne czasy, gdy razem wyjeżdżaliśmy na wakacje. Bardzo dużo im zawdzięczam, bo byli przy mnie w trudnych momentach życia. Rozpadł mi się związek i miałam gorsze samopoczucie, a oni wyciągali mnie za uszy, serwując wspaniałe przygody w czasie wakacji w ciepłych miejscach - wyznała Kożuchowska w "Fakcie".

d34nzz0

Aktorka przyznaje, że pozytywne nastawienie do świata jej przyjaciół zawsze na nią dobrze wpływa.

- Marcin i Dawid należą do ludzi niezwykle kochających życie, inteligentnych, dowcipnych i czasami uszczypliwych. Przebywanie z nimi zawsze mi się kojarzy z dużą dawką dobrej energii - dodała gwiazda.

Dzisiaj Małgorzata Kożuchowska jest szczęśliwą żoną Bartka Wróblewskiego i wspólnie wychowują syna Jana. Aktorka jest bardziej skupiona na życiu rodzinnym, dlatego jej kontakty z Marcinem Tyszką i Dawidem Wolińskim są dzisiaj dużo luźniejsze niż przed laty.

d34nzz0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34nzz0