Trwa ładowanie...
dgkt20r

Nie odmówiła rządowi. Kożuchowska przypomina i uspokaja

Małgorzata Kożuchowska użyczyła głosu do rządowego spotu propagującego przestrzeganie sanitarnych obostrzeń. Aktorka, w imieniu rządu, przypomina o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa i uspokoja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Kożuchowska w rządowym spocie
Małgorzata Kożuchowska w rządowym spocie (ONS)
dgkt20r

Kancelaria Premiera opublikowała niedawno najnowszy spot, który ma zwiększyć społeczną świadomość na temat tego, jak ważne jest przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa w ograniczaniu rozwoju pandemii koronawirusa. O tzw. w skrócie DDM, czyli dystansie, dezynfekcji i maseczce, powinniśmy pamiętać na co dzień, przekonują autorzy spotu, podkreślając, że koronawirusa mogą przenosić także ci, którzy przechodzą zakażenie bezobjawowo.

W skuteczności przekazu ma pomóc nie tylko prosta animacja, ale i charakterystyczny głos znanej aktorki, Małgorzaty Kożuchowskiej.

Najgłupsze wypowiedzi gwiazd o koronawirusie

Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" jest lektorką w filmiku, w którym nie tylko przypomina o sanitarnych obostrzeniach, ale i kojącym głosem dodaje nadziei: "trzymaj dystans, jeszcze się spotkacie" - zapewnia Kożuchowska. Spot jest emitowany w radiu, telewizji i internecie.

dgkt20r

Jesteście zaskoczeni, że Małgorzata Kożuchowska współpracuje z Kancelarią Premiera?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dgkt20r

Podziel się opinią

Share
dgkt20r
dgkt20r