Trwa ładowanie...
małgorzata kożuchowska
14-06-2019 10:58

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła kreacją w Teatrze Narodowym. Wyglądała zjawiskowo

Małgorzata Kożuchowska przyzwyczaiła już nas, że gdziekolwiek się nie pojawi, olśniewa wyglądem. Tak samo było i tym razem. Podczas uroczystej gali fotoreporterzy nie mogli oderwać od niej wzroku.

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła kreacją w Teatrze Narodowym. Wyglądała zjawiskowoŹródło: ONS.pl
d441ibc
d441ibc

Małgorzata Kożuchowska ma ostatnio bardzo dobry czas. Odkąd została gwiazdą TVN, jej kariera nabrała tempa. Często widzimy ją na pokazach mody, premierach filmowych i uroczystych galach. Ostatnio po długim czasie aktorka zawitała do Teatru Narodowego w Warszawie. Okazją było spotkanie z Ministrem Kultury, Piotrem Glińskim. To przełom dla Małgorzaty Kożuchowskiej, która przez dawny konflikt z Janem Englertem długo już nie była widziana w tym miejscu.

ZOBACZ TAKŻE: Miszczak o Kożuchowskiej: "Dla TVN-u to zaszczyt, że ona z nami pracuje"

W środę w Teatrze Narodowym w Warszawie odbyła się gala wręczenia Dorocznych Nagród Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Galę poprowadzili wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński oraz aktorka Małgorzata Kożuchowska.

Małgorzata Kożuchowska już od wejścia zwracała na siebie uwagę. Czarna suknia z głębokim dekoltem ciągnącym się aż w dół brzucha robiła wrażenie.

Chwilę później aktorka dodała zdjęcie na swoim profilu na Instagramie, gdzie pozowała za kulisami sceny w Teatrze Narodowym.

Konflikt Kożuchowskiej z Englertem

Od kilku lat mówi się, że Jan Englert, dyrektor Teatru Narodowego, nie chce, żeby Małgorzata Kożuchowska grała u niego.

d441ibc

Prawda okazuje się być nieco inna.

Jakiś czas temu na łamach "Życia na gorąco" Englert powiedział: "Małgosia czeka na odpowiednią rolę i jest to sprawa zrozumiałych i chwalonych przeze mnie ambicji. Cieszę się, że takie ambicje ma, ale nie planuję repertuaru pod żadnego aktora. To nie jest teatr, który potrzebuje gwiazdy. On ma swoją misję, etos i renomę, tego chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć. Traktuję Kożuchowską jak każdą inną aktorkę. Jeśli oferta się znajdzie, ja nie będę protestował."

Małgorzata Kożuchowska od 2005 r. była związana z Teatrem Narodowym. W spektaklach przestała się pojawiać kilka lat temu ze względu na ciążę i urlop macierzyński. Choć jej syn skończy niebawem pięć lat, aktorka wciąż nie wróciła na teatralne deski.

d441ibc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d441ibc