Trwa ładowanie...
d2ep9oe
News

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła kreacją w Teatrze Narodowym. Wyglądała zjawiskowo

Małgorzata Kożuchowska przyzwyczaiła już nas, że gdziekolwiek się nie pojawi, olśniewa wyglądem. Tak samo było i tym razem. Podczas uroczystej gali fotoreporterzy nie mogli oderwać od niej wzroku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska (ONS.pl)
d2ep9oe

Małgorzata Kożuchowska ma ostatnio bardzo dobry czas. Odkąd została gwiazdą TVN, jej kariera nabrała tempa. Często widzimy ją na pokazach mody, premierach filmowych i uroczystych galach. Ostatnio po długim czasie aktorka zawitała do Teatru Narodowego w Warszawie. Okazją było spotkanie z Ministrem Kultury, Piotrem Glińskim. To przełom dla Małgorzaty Kożuchowskiej, która przez dawny konflikt z Janem Englertem długo już nie była widziana w tym miejscu.

ZOBACZ TAKŻE: Miszczak o Kożuchowskiej: "Dla TVN-u to zaszczyt, że ona z nami pracuje"

W środę w Teatrze Narodowym w Warszawie odbyła się gala wręczenia Dorocznych Nagród Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Galę poprowadzili wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński oraz aktorka Małgorzata Kożuchowska.

d2ep9oe

Małgorzata Kożuchowska już od wejścia zwracała na siebie uwagę. Czarna suknia z głębokim dekoltem ciągnącym się aż w dół brzucha robiła wrażenie.

Chwilę później aktorka dodała zdjęcie na swoim profilu na Instagramie, gdzie pozowała za kulisami sceny w Teatrze Narodowym.

Konflikt Kożuchowskiej z Englertem

Od kilku lat mówi się, że Jan Englert, dyrektor Teatru Narodowego, nie chce, żeby Małgorzata Kożuchowska grała u niego.

d2ep9oe

Prawda okazuje się być nieco inna.

Jakiś czas temu na łamach "Życia na gorąco" Englert powiedział: "Małgosia czeka na odpowiednią rolę i jest to sprawa zrozumiałych i chwalonych przeze mnie ambicji. Cieszę się, że takie ambicje ma, ale nie planuję repertuaru pod żadnego aktora. To nie jest teatr, który potrzebuje gwiazdy. On ma swoją misję, etos i renomę, tego chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć. Traktuję Kożuchowską jak każdą inną aktorkę. Jeśli oferta się znajdzie, ja nie będę protestował."

Małgorzata Kożuchowska od 2005 r. była związana z Teatrem Narodowym. W spektaklach przestała się pojawiać kilka lat temu ze względu na ciążę i urlop macierzyński. Choć jej syn skończy niebawem pięć lat, aktorka wciąż nie wróciła na teatralne deski.

d2ep9oe

Podziel się opinią

Share

d2ep9oe

d2ep9oe