Trwa ładowanie...

Małgorzata Królikowska-Ostrowska wróciła do pracy. Tak radzi sobie z żałobą

Małgorzata Ostrowska-Królikowska niedawno pożegnała ukochanego męża, Pawła Królikowskiego. Teraz układa swoje życie na nowo.

Małgorzata Królikowska-Ostrowska wróciła do pracy. Tak radzi sobie z żałobąŹródło: Instagram.com
d3nqxu7

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Julia Królikowska znane są widzom przede wszystkim z popularnego serialu "Klan". Po śmierci Pawła Królikowskiego aktorki dostały dużo wsparcia od produkcji. Mogły bowiem wziąć tyle dni wolnego, ile potrzebują.

Jednak jak informuje "Fakt", obie nie skorzystały z tej propozycji.

- Aktorka od poniedziałku wróciła na plan. Pracuje teraz bardzo intensywnie. Nie prosiła o urlop, podobnie jak Julia Królikowska. Ustalenia zapadły dopiero po pogrzebie – poinformowała tabloid Anna Wiejowska z biura prasowego serialu "Klan".

ZOBACZ: Paweł Królikowski - wspomnienie gwiazdy

Po śmierci męża aktorka może liczyć też na wsparcie bliskich, przede wszystkim swoich dzieci. Królikowscy doczekali się aż piątki dzieci.

d3nqxu7

Przypomnijmy, że Paweł Królikowski zmarł 27 lutego po długiej i ciężkiej walce z chorobą. Na początku grudnia 2019 r. aktor trafił do szpitala, gdzie pozostał aż do dnia swojej śmierci. Cały czas czuwali przy nim bliscy i najbliżsi przyjaciele. Smutna informacja była zaskoczeniem dla wielu jego fanów.

W sieci pojawiło się mnóstwo materiałów wspominkowych na temat Królikowskiego. Koledzy i koleżanki z branży zapamiętali go jako niezwykle wesołego i przyjaznego człowieka.

d3nqxu7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3nqxu7