Trwa ładowanie...
d3d5tkb

Małgorzata Ohme zbyła związana ze starszym mężczyzną. "Różnica wieku nie była tak duża"

Małgorzata Ohme ostatnio dała się poznać jako ekspertka od relacji - pojawiła się w show "Big Brother", gdzie razem z Agnieszką Woźniak-Starak i Filipem Chajzerem dyskutowała o kontaktach między uczestnikami. Specjalistka od związków sama miewa jednak z nimi problem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Ohme
Małgorzata Ohme (ONS.pl)
d3d5tkb

Małgorzata Ohme w "Twoim Stylu" opowiedziała o trudnej relacji z ojcem, który pozostawił rodzinę, gdy była nastolatką. Miała zaledwie 12 lat, kiedy tata oznajmił jej, że odchodzi. Dziewczynka miała od tej pory być opoką dla osamotnionej matki. Czy to wpłynęło na jej związki? Być może. W wywiadzie dla magazynu Ohme zdradziła co nieco na temat małżeństwa z Rafałem Ohme. Mężczyzna był od niej sporo starszy, choć różnica wieku nie była tak duża jak w przypadku wielu małżeństw, również tych znanych. Sama Ohme zwróciła na to uwagę, gdy została zapytana, czy szukała ojca w swoim byłym partnerze.

- Różnica wieku między nami nie była tak duża: ja miałam 20 lat, Rafał Ohme 31. Ja, studentka drugiego roku, marzyłam o pracy w agencji reklamowej, a on prowadził zajęcia z psychologii reklamy. Nie byłam na pierwszym wykładzie, chorowałam. "Musisz iść na następny, bo doktor będzie wykreślał nieobecnych" - straszyła koleżanka. Poszłam. Wielka sala, trzystu słuchaczy i on. Błyskotliwy, dowcipny. Pamiętam, że wyczytywał nazwiska z listy i każdemu się przyglądał. Powiedział kiedyś, że gdy na mnie spojrzał, pomyślał: "Ona zostanie moją żoną". Dwa lata później wzięliśmy ślub.

d3d5tkb

Maja Ostaszewska o "Big Brotherze": "Mnie to nie porwało, wolę oglądać dobre filmy"

Ohme była jednocześnie studentką i zamężną kobietą. Wykładowcy z uczelni byli kolegami jej męża. To nie była łatwa sytuacja, ale, jak sama przyznała, lata temu związek studentki z nauczycielem nie był uznawany za aż tak skandaliczny.

- Do domu przychodzili profesorowie z uczelni, a ja podawałam wino i uczestniczyłam w uczonych dyskusjach (...) - mówiła Ohme w wywiadzie.

d3d5tkb
Małgorzata Ohme ONS.pl
Podziel się

Małżonkowie szybko postarali się o dzieci, zamieszkali w dużym domu razem ze swoimi mamami - jedna była rozwódką, druga wdową. Młodzi rodzice mieli więc wyrękę przy dzieciach. Po jakimś czasie okazało się, że Małgorzatę i Rafała nie łączy typowa relacja małżeńska.

- Weszliśmy z mężem w relację rodzic-dziecko, a nie partnerską - wyznała Ohme.

W 2015 r. doszło do rozwodu, ale pokojowego, zrealizowanego w przyjaźni. Obecnie Ohme ma 40 lat, jest mamą nastoletnich dzieci. Pracuje jako dziennikarka i psycholog.

d3d5tkb

Ohme łączono z Bartoszem Węglarczykiem i Jackiem Borcuchem. Z tym ostatnim podobno nadal się spotyka.

Małgorzata Ohme ONS.pl
Podziel się

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d3d5tkb

d3d5tkb
d3d5tkb