Trwa ładowanie...

Małgorzata Opczowska boi się o męża. Zasypia i budzi się z telefonem w dłoni

Atak Putina na Ukrainę trwa, korespondenci wojenni nie wracają więc do domów. Gwiazda TVP Małgorzata Opczowska tęskni za swoim mężem, który nadal przebywa w Kijowie. Na Instagramie daje upust uczuciom.

Małgorzata Opczowska martwi się o męża, który wyjechał do Kijowa. Jest korespondentem TVP Małgorzata Opczowska martwi się o męża, który wyjechał do Kijowa. Jest korespondentem TVP Źródło: AKPA, fot: AKPA
d2gwj96
d2gwj96

Putin, pomimo ostrych sankcji nałożonych na Rosję, wciąż nie wycofał swoich wojsk z demokratycznej i niepodległej Ukrainy. Walki trwają. Na miejscu pozostają zagraniczni korespondenci stacji telewizyjnych. Wysłannikiem TVP jest Jacek Łęski - mąż Małgorzaty Opczowskiej. Dziennikarka telewizji publicznej z niepokojem czeka na powrót ukochanego do domu. Każdego dnia wypatruje od niego wiadomości.

"Otworzyć oczy rano i wiedzieć, że to był koszmarny sen. Niestety nie jest. Od 19 dni budzimy się w innym świecie. Rosyjska agresja na Ukrainę zmieniła wszystko" - zaczęła swój instagramowy wpis.

"Każdego ranka budzę się z telefonem w ręce, z którym zasypiam, czekając na wiadomości od męża, który jest w Kijowie. Nasz bezpieczny świat zadrżał w posadach. Wierzę jednak, że ludzi dobrej woli jest więcej. I zawsze jest nadzieja" - dodała, parafrazując Czesława Niemena.

Opczowska jakiś czas temu miała okazję rozmawiać z mężem na wizji. Łęski wyjechał do Kijowa zaraz po rozpoczęciu wojny. Cztery dni później połączył się z żoną na żywo. Ona prowadziła wtedy "O tym się mówi" w TVP Info, on zdawał relację z atakowanej Ukrainy.

d2gwj96

"Nigdy nie myślałem, że będę na telewizyjnej antenie rozmawiał z żoną i to w takich okolicznościach. Kocham cię, tęsknię i obiecuję wrócić bezpiecznie do naszego ciepłego, pełnego miłości domu"napisał później w sieci.

Zakochani są małżeństwem zaledwie od sierpnia 2021 r. Dzielą ich aż 23 lata różnicy wieku, jednak, jak widać, to im kompletnie nie przeszkadza w budowaniu relacji.

Polskie gwiazdy angażują się w pomoc uchodźcom z Ukrainy. Dają przykład innym

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2gwj96
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Elementem współczesnej wojny jest wojna informacyjna, a sekcje komentarzy stają się celem działań farm trolli. Dlatego zdecydowaliśmy się wyłączyć komentarze pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d2gwj96