Trwa ładowanie...
d2vq827

Małgorzata Ostrowska-Królikowska podłamała się stanem zdrowia Pawła Królikowskiego

Od kilku dni Małgorzata Ostrowska-Królikowska każdą wolną chwilę spędza w szpitalu. Stan Pawła Królikowskiego pogorszył się i musiał znaleźć się pod opieką lekarzy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeżywa pobyt męża w szpitalu
Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeżywa pobyt męża w szpitalu (East News)
d2vq827

Paweł Królikowski przebywa na oddziale neurochirurgii w jednym z warszawskich szpitali. Jego stan jest poważny, dlatego musi być pod stałą opieką lekarzy. Jak podaje jeden z tabloidów, jest małe prawdopodobieństwo, że wróci do domu na święta. Cały czas może jednak liczyć na wsparcie bliskich.

ZOBACZ: Odmieniony Paweł Królikowski. Miał zadbać o swoje zdrowie

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest podłamana obecną sytuacją. "Super Express" twierdzi, że aktorka co chwila wychodzi przed szpital, aby zapalić papierosa, siada na krawężniku i rozmyśla. To już trzeci raz, gdy tak bardzo boi się o stan zdrowia męża. Cztery lata temu Paweł Królikowski miał operację tętniaka mózgu. Wyznał wtedy, że udało mu się uniknąć trepanacji czaszki.

d2vq827

- Miałem potknięcie, ale dzięki Bogu wylizałem się z tego. Teraz nie palę i prowadzę zdrowy tryb życia - mówił kilka miesięcy później.

Niestety, wiosną tego roku przeszedł kolejną operację neurologiczną głowy.

- Na początku maja nie przyjechałem do was na spotkanie. Okazało się, że moje zdrowie nie było okej. Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie, uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek, i okazało się, że mogę żyć, że mogę się z wami spotykać - mówił w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Teraz jego rodzina znowu musi się zmierzyć z chorobą Królikowskiego. Królikowski od kilku dni źle się czuł, miał problemy z mówieniem. Dlatego nie pojawił się na wigilii artystów emerytów w Skolimowie pod Warszawą. Gospodynią została Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Paweł jest bowiem szefem Związku Artystów Scen Polskich, która to instytucja opiekuje się placówką.

d2vq827

Podziel się opinią

Share

d2vq827

d2vq827