Trwa ładowanie...

Małgorzata Rozenek cała w tiulu i różu. Odsłoniła nie tylko zgrabne nogi

Małgorzata Rozenek znów zadbała o to, aby patrzono tylko na nią. Sposób? Banalny. Wystarczyło, że założyła króciutką sukienkę, która znacznie więcej odsłoniła, niż ukryła.

Share
Małgorzata Rozenek cała w tiulu i różu. Odsłoniła nie tylko zgrabne nogi
Źródło: ONS.pl
dub0ru1

Małgorzata Rozenek spodziewa się trzeciego dziecka. Choć jej brzuszek jest już naprawdę spory, nie zwalnia tempa. Wciąż chętnie pojawia się na czerwonym dywanie, udziela wywiadów i bierze udział w sesjach zdjęciowych. Jakiś czas temu zapowiedziała też, że będzie obecna podczas finału kolejnej edycji programu "Projekt Lady", czyli kilkanaście dni przed planowaną datą porodu.

ZOBACZ WIDEO: Przerażona Małgorzata Rozenek na rikszy w Nowym Jorku

Prezenterka nawet krótkie przerwy od pracy nie zamierza spędzić na kanapie. Ostatnio wraz z mężem Radosławem Majdanem wybrali się do Nowego Jorku, gdzie ma miejsce ich kolejny "secret project". Małżonkowie nie tylko spacerują amerykańskimi ulicami, ale również korzystają z różnorodnych atrakcji tego miasta. Na swojej liście odhaczyli już m.in. mecz NBA, szaloną podróż rikszą oraz wizytę w Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud.

dub0ru1

Teraz pochwaliła się wieczorem spędzonym na Balu Złotej Jedenastki, Związku Polonijnych Klubów Piłkarskich. Impreza organizowana jest co roku i łączy Amerykańską Polonię wokół piłki nożnej.

Jak na prawdziwą WAG (ang. Wives and Girlfriends) przystało, Rozenek zadbała o to, aby jej obecność nie przeszła niezauważenie. Na balu pojawiła się w różowej i bardzo krótkiej sukience z trenem. Kreacja nie tylko odsłoniła zgrabne nogi, ale i podkreśliła bujny biust przyszłej mamy.

W oczy rzuca się też spory brzuszek. Nawet mnóstwo warstw tiulu nie zdołało go ukryć. Tego wieczoru Rozenek towarzyszył oczywiście elegancki małżonek, który nie mógł oderwać wzroku od żony. I wcale się nie dziwimy!

dub0ru1

Podziel się opinią

Share
dub0ru1
dub0ru1