Trwa ładowanie...
d40y1wx

Małgorzata Rozenek odsłoniła ciążowy brzuch. Wypada czy nie? Czyja to sprawa?

Rozenek jest już w zaawansowanej ciąży. Choć na początku zapowiadała, że zrobi sobie więcej wolnego, nie rezygnuje z nowych projektów. Szykuje kolejny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rozenek pochwaliła się zdjęciem zaokrąglonego brzuszka
Rozenek pochwaliła się zdjęciem zaokrąglonego brzuszka (ONS.pl)
d40y1wx

Małgorzata Rozenek dzieliła się ze wszystkimi swoimi przejściami, jeśli chodzi o procedurę in vitro. W jednym z wywiadów wprost przyznała, że dwa razy poroniła. - To jest straszne, bo z jednej strony masz ogromną radość i bardzo się cieszysz, chcesz się tym podzielić ze wszystkimi, z rodzicami, ale wiesz, że to nie ma sensu. Nawet twój mąż się z tego nie cieszy, bo nie może, nie wie jak to się skończy – przyznała gwiazda TVN. Tym bardziej wszyscy cieszyli się na wieści, że spodziewa się dziecka i wszystko jest w najlepszym porządku.

Zobacz: Małgorzata Rozenek uderza w PiS: "Nasze prawa są sukcesywnie odbierane"

Rozenek na początku ciąży nie udzielała się w mediach. Zniknęła na moment z mediów społecznościowych i raczej unikała show-biznesowych imprez. To się ostatnio zmieniło i Małgorzata pozuje swobodnie do zdjęć.

d40y1wx

Ostatnio podzieliła się na Instagramie fotką zza kulis kolejnego projektu.

"Przymiarki do czegoś szalonego i ciążowego" - napisała.

"Wszystkim obecnym, przeszłym i przyszłym brzuszkom, życzę cudownego dnia" - dodała, ale niektóre kobiety nie wzięły sobie tych pozytywnych słów do serca.

d40y1wx

W komentarzach można przeczytać, że Rozenek "lansuje się brzuszkiem" i że "w pewnym wieku niektórych rzeczy robić nie wypada". Smutne to i dołujące, że jedna kobieta drugiej potrafi napisać publicznie taki komentarz.

Tym bardziej, że Rozenek nie zrobiła nic zdrożnego. Kilka zdjęć z odsłoniętym brzuchem i od razu "nie wypada"? Mamy 2020 r. i na szczęście kobiety nie muszą zakrywać się na każdym kroku jak zakonnice. A pod hasłem "nie wypada" dziś prędzej można znaleźć np. hejtowanie.

PRZECZYTAJ: Małgorzata Rozenek otoczona dziećmi na planie filmu o in vitro. "Tak to można pracować"

d40y1wx

Podziel się opinią

Share
d40y1wx
d40y1wx