Trwa ładowanie...
dws8o50

Małgorzata Rozenek chowa brzuszek w ogromnej bluzie

Małgorzata Rozenek pokazała stylizację, w której wyruszyła w podróż do Polski. Fani nie kryli rozczarowania decyzją idolki. Na próżno bowiem było szukać jakichkolwiek ciążowych krągłości. Prezenterka skutecznie je ukryła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek wkrótce znów zostanie mamą
Małgorzata Rozenek wkrótce znów zostanie mamą (ONS.pl)
dws8o50

Małgorzata Rozenek już wkrótce po raz trzeci zostanie mamą (ma już dwóch synów z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem). Jako doświadczony rodzic nie daje sobie żadnej taryfy ulgowej i dopóki zdrowie jej na to pozwala, nie unika pracy ani dalszych wyjazdów. Prezenterka wychodzi z założenia, że ciąża nie jest chorobą i nie ogranicza żadnych swoich aktywności.

ZOBACZ WIDEO: Przerażona Małgorzata Rozenek na rikszy w Nowym Jorku

Ostatnio wraz z mężem wybrała się nawet na krótki urlop do Stanów Zjednoczonych. Za główny cel wybrali wycieczkę do Nowego Jorku, gdzie ma miejsce ich kolejny "secret project". Małżonkowie nie tylko spacerowali amerykańskimi ulicami, ale również korzystali z różnorodnych atrakcji tego miasta. Na swojej liście odhaczyli m.in. mecz NBA, szaloną podróż rikszą, wizytę w Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud, Bal Złotej Jedenastki oraz wystawę psów w Madison Square Garden.

dws8o50

Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy. Podróż Majdanów dobiegła końca. Rozenek, jak na rasową influencerkę przystało, poinformowała o tym swoich fanów, publikując zdjęcia z nowojorskiego lotniska.

"Tydzień w Stanach w ogóle mnie nie zmienił. Pora wracać" - napisała z przymrużeniem oka, pozując jednocześnie ubrana od stóp do głów w amerykańskie akcenty.

Prezenterka postawiła na wygodę. Do obcisłych legginsów dobrała luźną bluzę, która skutecznie schowała rosnący z dnia na dzień brzuszek. Choć fani byli nieco zawiedzeni wyborem tej stylizacji, zrozumieli, że podczas tak długiego lotu liczy się przede wszystkim komfort przyszłej mamy. A wam jak się podoba "amerykańska" Rozenek?

dws8o50

Podziel się opinią

Share
dws8o50
dws8o50