Trwa ładowanie...

Małgorzata Rozenek dorobi się fortuny. Do końca roku zarobi 5 milionów złotych

Małgorzata Rozenek idzie jak burza. Znów udowodniła, że jest jedną z najlepiej zarabiających gwiazd w polskim show-biznesie. Do końca roku na jej konto wpłynie pokaźna fortuna. Inni o takiej kwocie mogą jedynie pomarzyć.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Małgorzata Rozenek dorobi się fortuny. Do końca roku zarobi 5 milionów złotychŹródło: ONS.pl
d2rbcdn
d2rbcdn

Czego się nie dotknie, zamienia w złoto. Władze TVN doskonale o tym wiedzą, dlatego od kilku sezonów lansują ją na największą gwiazdę stacji. Reklamodawcy również nie zostają w tyle i zasypują Małgorzatę Rozenek intratnymi propozycjami.

Zobacz też: Małgorzata Rozenek wspomina pierwszą pracę: "Zarobiłam śmieszną kwotę"

Jak donosi "Party", ukochana Radka Majdana nie ma czasu na dłuższe wakacje, bowiem już wkrótce rozpoczyna współpracę z jedną z firm kosmetycznych. Cała kampania z jej udziałem ma zadebiutować na rynku już we wrześniu. Jak na prawdziwą gwiazdę przystało, za bycie ambasadorką każe sobie słono zapłacić. Według informacji dwutygodnika, Rozenek zarobi półtora miliona złotych. Ale to nie wszystko. Jeśli zsumujemy wszystkie zobowiązania prezenterki w tym roku, okaże się, że na jej konto wpłynie pokaźna suma - aż 5 mln złotych.

Jeśli zastanawiacie się, co z takim majątkiem zrobi Rozenek, nie martwcie się - ona ma wszystko idealnie zaplanowane. Jak zdradzają jej znajomi, całą zarobioną fortunę przeznacza m.in. na podróże i edukację swoich synów.

d2rbcdn

- Inwestuje w przyszłość swoich dzieci. Jeśli doczekają z Radosławem wymarzonej córeczki, Małgosia będzie mogła sobie pozwolić na dłuższy urlop macierzyński - podsumował informator magazynu "Party".

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2rbcdn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2rbcdn