Trwa ładowanie...

Małgorzata Rozenek dostała propozycję. Ma napisać intymny pamiętnik

Rozenek-Majdan dostała propozycję opisania jej życia z Radosławem. To nie będzie zwykła książka, a intymny pamiętnik. Po gwieździe TVN można spodziewać się jednego: nie będzie lukrowała rzeczywistości.

Share
Małgorzata Rozenek dostała propozycję. Ma napisać intymny pamiętnik
Źródło: ONS.pl
d3024mv

Małgorzata Rozenek-Majdan to bizneswoman naszych czasów. Gwiazda TVN ma na koncie setki projektów, do których ostatnio dołożyła własny catering dietetyczny. Uporządkowanie wszystkich biznesów Małgorzaty zajęłoby sporo czasu. Dała się poznać też jako współautorka książki o in vitro. Wygląda na to, że to nie będzie jedyna książka sygnowana jej imieniem i nazwiskiem.

Zobacz: Małgorzata Rozenek-Majdan wbija szpilę PiS. Jest riposta

"Fakt" dowiedział się, że Rozenek-Majdan dostała propozycję pisania pamiętnika, w którym opisywałaby swoje życie. Z naciskiem na relację z mężem i podobno intymne historie. Małgorzata miałaby pisać notatki aż do momentu zamknięcia książki.

d3024mv

Tabloid cytuje swojego informatora, który wskazuje, że Małgorzata jest już na etapie ustalania swojej gaży. Gwiazda TVN ma cięty język, więc można spodziewać się, że nie będzie to grzeczna lektura.

Można się dziwić, ale Rozenek-Majdan mogłaby nie tylko dobrze zarobić na książce, ale poruszyć kilka ważnych tematów i znów rozbudzić dyskusję w Polsce. Przypomnijmy, że pomysł na książkę "In vitro. Rozmowy intymne" wziął się z osobistych doświadczeń gwiazdy.

Otwarcie opowiedziała w jednym z wywiadów, że z Radosławem starają się o dziecko tą metodą, niestety dwukrotnie poroniła. Pamiętnik może więc nie tylko być zapisem intymnych przeżyć jej i męża, ale przede wszystkim pokazaniem, jak wygląda życie pary starającej się o dziecko dzięki metodzie, która uważana jest za prawicowych polityków za kontrowersyjną.

Nie można też nie wspomnieć o tym, że związek Małgorzaty i Radosława od początku wzbudzał wiele emocji. Mimo ostrej krytyki (Rozenek porównywano miesiącami do Dody, byłej partnerki piłkarza), wzięli ślub i tworzą dziś barwną parę.

d3024mv

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3024mv
d3024mv