Trwa ładowanie...

Małgorzata Rozenek nie ma już siły. Powoli traci nadzieję, że będzie miała trzecie dziecko

Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan starają się o dziecko. Para nie ukrywa też, że jedyną szansą jest dla nich metoda in vitro. W najnowszym wywiadzie Gosia przyznała, że powoli godzą się z tym, że ich marzenie się nie spełni.

Małgorzata Rozenek nie ma już siły. Powoli traci nadzieję, że będzie miała trzecie dzieckoŹródło: East News
d4e70fg
d4e70fg

- Myślenie o trzecim dziecku powoli się we mnie wygasza. Przez dwa lata myślałam bardzo intensywnie. Oboje jesteśmy w tych staraniach zdeterminowani, chociaż powoli tracimy nadzieję - wyznała Rozenek w rozmowie z Gazetą.pl.

Małgorzata i Radosław wspólnie wychowują dwóch synów z pierwszego małżeństwa prowadzącej "Projekt Lady". Od zawsze chcieli mieć jednak wspólne potomstwo. Rozenek wyznała, że już dwa razy straciła ciążę i liczy się z tym, że jest coraz mniej czasu na powodzenie planu.

- Powoli tracimy nadzieję. Czasu nie oszukasz, wieku też. Płodność 20-latki jest nieporównywalnie większa niż kobiety po "40”. Czasem trzeba potrafić powiedzieć sobie "stop”. Pamiętać, że chodzi o dziecko, które jeszcze musisz mieć siłę wychować. Poświęcić mu czas i energię. My z Radziem co prawda nie czujemy naszego wieku, żyjemy zdrowo, ale zdecydowaliśmy, że dajemy sobie jeszcze dwie próby. Nie będziemy próbować do skutku. Nie chcemy - dodała.

Trzymamy kciuki, by Małgorzata i Radek mieli szansę podzielić się radosną nowiną.

d4e70fg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4e70fg