Trwa ładowanie...
d3a80vr

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan zrobili sobie zdjęcie w łóżku

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan tworzą udaną parę. Początkowo niewielu wierzyło, że związek piłkarza, będącego byłym mężem Dody, i znanej z ekranów telewizorów Perfekcyjnej Pani Domu to coś więcej niż przelotny romans. Tymczasem zakochani są już trzy lata po ślubie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan (ONS.pl)
d3a80vr

Małgorzata Rozenek wchodziła w związek z Majdanem z potężnym bagażem - miała za sobą dwa rozwody, wychowywała dwoje dzieci. U Majdana było podobnie - sportowiec również miał na koncie dwa małżeństwa zakończone fiaskiem. Nie miał jednak pociech na wychowaniu. Ze względu na synów gwiazda telewizji ostrożnie badała grunt, zanim rzuciła się w związek z Majdanem. Zaryzykowała i opłaciło się. Majdan poprosił partnerkę o rękę, a w 2016 r. wymienili się obrączkami. O wydarzeniu mówiono, że to ślub roku.

Małgorzata Rozenek-Majdan o in vitro i osobach z problemami z płodnością

Trzy lata później państwo Majdanowie są ze sobą bardzo szczęśliwi. Radek z okazji rocznicy umieścił na swoim instagramowym profilu zdjęcie, które Małgosia zrobiła im w łóżku. Selfie pokazuje dwójkę zakochanych w sobie ludzi - Rozenek nie jest umalowana, a Majdan, zaspany, chowa twarz w poduszkę, ale sprawiają wrażenie świetnej pary.

Sportowiec napisał: "Bo przy Tobie chcę się budzić do końca życia".

d3a80vr

Wpis skomentowała, między innymi, Hanna Lis: "Wszystkiego Najcudowniejszego w Waszą rocznicę Kochani! Love u guys!". Dziennikarka była obecna na ich ślubie.

Rozenek i Majdan rocznicę ślubu spędzają w Rzymie.

d3a80vr

Podziel się opinią

Share

d3a80vr

d3a80vr