Trwa ładowanie...
d1zkeyl

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan zrobili sobie zdjęcie w łóżku

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan tworzą udaną parę. Początkowo niewielu wierzyło, że związek piłkarza, będącego byłym mężem Dody, i znanej z ekranów telewizorów Perfekcyjnej Pani Domu to coś więcej niż przelotny romans. Tymczasem zakochani są już trzy lata po ślubie.
Share
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
Małgorzata Rozenek, Radosław MajdanŹródło: ONS.pl
d1zkeyl

Małgorzata Rozenek wchodziła w związek z Majdanem z potężnym bagażem - miała za sobą dwa rozwody, wychowywała dwoje dzieci. U Majdana było podobnie - sportowiec również miał na koncie dwa małżeństwa zakończone fiaskiem. Nie miał jednak pociech na wychowaniu. Ze względu na synów gwiazda telewizji ostrożnie badała grunt, zanim rzuciła się w związek z Majdanem. Zaryzykowała i opłaciło się. Majdan poprosił partnerkę o rękę, a w 2016 r. wymienili się obrączkami. O wydarzeniu mówiono, że to ślub roku.

Małgorzata Rozenek-Majdan o in vitro i osobach z problemami z płodnością

Trzy lata później państwo Majdanowie są ze sobą bardzo szczęśliwi. Radek z okazji rocznicy umieścił na swoim instagramowym profilu zdjęcie, które Małgosia zrobiła im w łóżku. Selfie pokazuje dwójkę zakochanych w sobie ludzi - Rozenek nie jest umalowana, a Majdan, zaspany, chowa twarz w poduszkę, ale sprawiają wrażenie świetnej pary.

Sportowiec napisał: "Bo przy Tobie chcę się budzić do końca życia".

d1zkeyl

Wpis skomentowała, między innymi, Hanna Lis: "Wszystkiego Najcudowniejszego w Waszą rocznicę Kochani! Love u guys!". Dziennikarka była obecna na ich ślubie.

Rozenek i Majdan rocznicę ślubu spędzają w Rzymie.

d1zkeyl

Podziel się opinią

Share
d1zkeyl
d1zkeyl