Trwa ładowanie...
d1mywqe

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan będą mieli dziecko. Doda zabrała głos w sprawie

Małgorzata Rozenek już za kilka miesięcy spełni wielkie marzenie Radosława Majdana. Dzięki niej były piłkarz zostanie po raz pierwszy ojcem. Kilkanaście lat temu planował dziecko z ówczesną żoną, Dodą. Mieli już nawet wybrane imiona dla synów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda nie skorzysta z imion dla dzieci, które wybrali z Radosławem Majdanem
Doda nie skorzysta z imion dla dzieci, które wybrali z Radosławem Majdanem (East News)
d1mywqe

- Jeśli będziemy mieli syna, nazwiemy go Mauro. To na pamiątkę mojej przyjaźni z Argentyńczykiem Mauro Cantoro, z którym grałem w Wiśle Kraków. A drugiemu synowi chciałbym dać na imię Tristan - mówił w 2007 roku Majdan.

Radek planował wówczas potomstwo z Dodą. Ostatecznie nic z tego nie wyszło. Para rozwiodła się w 2008 roku w atmosferze skandalu. Piosenkarka zarzucała mężowi zdrady i chętnie opowiadała o swoim złamanym sercu w mediach.

Okazuje się, że teraz nie miałaby nic przeciwko, gdyby Majdan nazwał swojego syna dokładnie tak, jak zapowiadał przed laty. Na pytanie, czy odstąpi byłemu mężowi wybrane przez nich imiona, odpowiedziała:

d1mywqe

- Proszę bardzo. My z mężem raczej nie skorzystamy.

Przypominamy, że Małgorzata Rozenek jest obecnie w czwartym miesiącu ciąży. Para długo starała się o dziecko. Rozenek jest już mamą dwóch chłopców z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Obaj przyszli na świat dzięki metodzie in vitro. Radosław Majdan po raz pierwszy zostanie ojcem. Mówi się, że małżonkowie spodziewają się syna.

d1mywqe

Podziel się opinią

Share

d1mywqe

d1mywqe