ycipk-4bkdgf

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan kłócą się z internautką. Padły mocne słowa

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wiodą razem szczęśliwe życie. Chwalą się zdjęciami z wakacji z dziećmi. Jedna z internautek stwierdziła, że fotografie mogą sprawić przykrość biologicznemu ojcu chłpców. Majdan postanowił zamknąć temat, używając dosadnych słów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nie dają się obrażać
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nie dają się obrażać (East News, Fot: Artur Zawadzki/REPORTER)
ycipk-4bkdgf

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od 2016 roku są szczęśliwym małżeństwem. Obecnie są na wakacjach w południowej Francji z dziećmi prezenterki z poprzedniego małżeństwa. Tworzą zgraną rodzinę, która potrafi cieszyć się z każdej wspólnej chwili.

Jednak ich radość przeszkadza niektórym internautkom. Jedna z nich w komentarzu pod zdjęciem Majdana z jednym z chłopców na Instagramie upomniała się o Jacka Rozenka. - A co z oficjalnym tatą, jak to ogląda? Gdzie jego uczucia? - zapytał.

Rozenek postanowiła odpowiedzieć, ale nie dała się sprowokować. - A co może czuć ojciec, widząc, że jego dziecko jest szczęśliwe? Chyba szczęście, prawda? - odpisała.

ycipk-4bkdgf

Nieco mocniejszych słów użył Majdan, który najwyraźniej poczuł się urażony. - Ty sfrustrowana, zgorzkniała osobo! A jaki mam być dla chłopców? Zdystansowany, oschły, nieprzyjemny a może chamski…? Wtedy w twojej chorej głowie te relacje byłyby do zaakceptowania? Oni mają tatę i go bardzo kochają, co nie znaczy, że nasz kontakt musi być zdystansowany. Ale i tak poświęciłem ci za dużo czasu - napisał.

Po stronie pary stanęło kilka innych osób, które wyraziły podziw dla reakcji Majdana.

ycipk-4bkdgf
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4bkdgf

ycipk-4bkdgf
ycipk-4bkdgf