Trwa ładowanie...

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan kłócą się z internautką. Padły mocne słowa

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wiodą razem szczęśliwe życie. Chwalą się zdjęciami z wakacji z dziećmi. Jedna z internautek stwierdziła, że fotografie mogą sprawić przykrość biologicznemu ojcu chłpców. Majdan postanowił zamknąć temat, używając dosadnych słów.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan kłócą się z internautką. Padły mocne słowaŹródło: East News, fot: Artur Zawadzki/REPORTER
d2aqfhm
d2aqfhm

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od 2016 roku są szczęśliwym małżeństwem. Obecnie są na wakacjach w południowej Francji z dziećmi prezenterki z poprzedniego małżeństwa. Tworzą zgraną rodzinę, która potrafi cieszyć się z każdej wspólnej chwili.

Jednak ich radość przeszkadza niektórym internautkom. Jedna z nich w komentarzu pod zdjęciem Majdana z jednym z chłopców na Instagramie upomniała się o Jacka Rozenka. - A co z oficjalnym tatą, jak to ogląda? Gdzie jego uczucia? - zapytał.

Rozenek postanowiła odpowiedzieć, ale nie dała się sprowokować. - A co może czuć ojciec, widząc, że jego dziecko jest szczęśliwe? Chyba szczęście, prawda? - odpisała.

Nieco mocniejszych słów użył Majdan, który najwyraźniej poczuł się urażony. - Ty sfrustrowana, zgorzkniała osobo! A jaki mam być dla chłopców? Zdystansowany, oschły, nieprzyjemny a może chamski…? Wtedy w twojej chorej głowie te relacje byłyby do zaakceptowania? Oni mają tatę i go bardzo kochają, co nie znaczy, że nasz kontakt musi być zdystansowany. Ale i tak poświęciłem ci za dużo czasu - napisał.

d2aqfhm

Po stronie pary stanęło kilka innych osób, które wyraziły podziw dla reakcji Majdana.

d2aqfhm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2aqfhm