Trwa ładowanie...
d2y0o87

Małgorzata Rozenek-Majdan na ramówce TVN-u. Wyglądała niesamowicie

Małgorzata Rozenek-Majdan w ostatnim czasie kojarzy się wszystkim z pięknymi, ciążowymi zdjęciami. Gwiazda jednak nie próżnuje i nie rezygnuje z zawodowych aktywności. Można było ją zobaczyć na ramówkowej imprezie TVN-u.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek-Majdan wygląda kwitnąco.
Małgorzata Rozenek-Majdan wygląda kwitnąco. (ONS.pl)
d2y0o87

Małgorzata Rozenek-Majdan w ostatnim czasie chętniej niż zwykle pokazuje na Instagramie swoje codzienne aktywności. Wszystko dzięki ciąży. Od momentu, w którym ogłosiła wesołą nowinę, na jej profilu nie można zobaczyć niemal nic innego. Nie dziwimy się i nie krytykujemy, za to cieszymy się i wspieramy Perfekcyjną Panią Domu w jej kolejnym życiowym wyzwaniu.

A trzeba przyznać, że ciąża Małgorzacie służy - gwiazda wygląda naprawdę kwitnąco. Odpoczynek i siedzenie w domu nie są jednak dla niej, dlatego też Rozenek chętnie wraca do, choćby połowicznych, aktywności zawodowych. Naturalnym był więc fakt, że pojawiła się na ramówkowej imprezie TVN-u, gdzie wyglądała naprawdę obłędnie.

d2y0o87

Na evencie Małgorzata Rozenek-Majdan pojawiła się w eleganckiej, klasycznej kreacji. Czarna, długa suknia podkreśliła jej ciążowy brzuch. Nie chodzi jednak o to, że zmieniona ciążą figura gwiazdy telewizji była zbyt uwidoczniona. Wręcz przeciwnie - kształty gwiazdy zostały pięknie uwypuklone.

Rozenek dodała do tego delikatny makijaż i szeroki uśmiech. W efekcie celebrytka przyćmiła pozostałe gwiazdy.

A jak wam podoba się kreacja Perfekcyjnej Pani Domu?

d2y0o87

Blanka Lipińska: Nigdy nie będę matką

d2y0o87

Podziel się opinią

Share

d2y0o87

d2y0o87