Trwa ładowanie...
d1mpa33

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybrali już imię dla dziecka

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan mają teraz cudowny czas. Wkrótce w ich domu pojawi się kolejne dziecko. Już wyczekują na tę chwilę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan (East News, Fot: East News)
d1mpa33

Małgorzata Rozenek-Majdan ma dwoje dzieci z poprzedniego małżeństwa – 13-letniego Stasia i 9-letniego Tadzia, którzy przyszli na świat dzięki metodzie in vitro. Kuracja podjęta przez lekarzy jakiś czas temu, ponownie przyniosła efekt, a Małgorzata i Radosław Majdan zostaną wkrótce rodzicami. Za kilka miesięcy powitają na świecie owoc swojej miłości.

"W ŁÓŻKU Z OSKAREM". Magdalena Narożna: "Szczerze się zakochałam!"

Para długo starała się o dziecko. Gwiazda TVN trzy lata temu straciła ciążę, przez co do kolejnej podchodzi bardzo emocjonalnie.

d1mpa33

Ostatnio Małgorzata udzieliła wywiadu w programie "Dzień dobry TVN", w którym opowiedziała o swojej trzeciej ciąży. Zdradziła m.in., że razem z mężem wybrali już imię dla chłopca.

- Wszyscy nam zawsze życzyli dziewczynki. Myślałam: dlaczego? Ja nie wiem, czy byłabym dobrą mamą dla dziewczynki. Może tez dlatego, że nigdy jej nie miałam. Ja marzyłam o chłopcu. Wydawało mi się, że takie wejście do naszego domu dziewczynki, mogłoby zaburzyć harmonię - powiedziała.

Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała już imię dla dziecka

- Jest tradycyjne. (...) Wiedzieliśmy, że jeśli kiedykolwiek byłby chłopak, to właśnie o takim imieniu. Nie jest to imię po członku rodziny, ale bardzo podoba nam się geneza tego imienia i jego brzmienie. Ponieważ wszystko może się jeszcze zdarzyć, bo to różnie bywa, wolałabym jeszcze nie zdradzać - wyznała Rozenek w śniadaniówce.

d1mpa33

Podziel się opinią

Share

d1mpa33

d1mpa33