Trwa ładowanie...
d5guh37

Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiada na hejt. Po mistrzowsku

Małgorzata Rozenek-Majdan nie przechodzi obojętnie obok hejtu. Czasami nawet po mistrzowsku zgasi hejterów, którzy szukają dziury w całym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek-Majdan w młodzieżowym wydaniu
Małgorzata Rozenek-Majdan w młodzieżowym wydaniu (ons.pl, Fot: ons.pl)
d5guh37

Ostatnio zrobiło się głośno o stylizacji Małgorzaty Rozenek-Majdan, która wybrała się na festiwal do Sopotu. O tym, że "Perfekcyjna" lubi zaszaleć z kreacjami, wszyscy bardzo dobrze wiemy. Zdaje się, że celebrytce udzielił się festiwalowy klimat. Zaplotła długie różowe warkocze i zdecydowała się na młodzieżowy image.

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Rozenek-Majdan na temat in vitro

Jedni się zachwycają i podziwiają, drudzy hejtują. A obok kąśliwych i chamskich komentarzy Rozenek nie przechodzi obojętnie. Wdała się nawet w dyskusję.

d5guh37

"Nie chodzi o wiek, chodzi o styl. To jest po prostu brzydkie. I po co jeszcze do tego Kunderę mieszać? Ale cytat za cytat: "Nigdy nie dowiemy się, dlaczego irytujemy się nawzajem, co sprawia, że stajemy się mili lub żałośni. Nasz własny obraz jest naszą największą tajemnicą”. Pani wygląd żadnej tajemnicy nie ma. Chodzi tylko o pieniądze" - pisze jedna z internautek.

"Kochanie, może trudno ci w to uwierzyć, ale kompletnie nie interesuje mnie twoje zdanie na temat mojego wyglądu i naprawdę - nie mieszaj jeszcze do tego moich pieniędzy - odpowiedziała "Perfekcyjna" i tym samym gasiła hejterkę. Później dodała: "Jeżeli nie jesteśmy w przedszkolu, to się kochanie nie zachowuj jak gów...ara".

d5guh37

Podziel się opinią

Share
d5guh37
d5guh37