Trwa ładowanie...
d1fcudx

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się starym zdjęciem synów

Celebrytka oczekuje narodzin trzeciego syna. Przygotowując się do nowej sytuacji, odnalazła pamiątkowe zdjęcia swoich pociech.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek-Majdan czeka na poród.
Małgorzata Rozenek-Majdan czeka na poród. (ONS.pl)
d1fcudx

Małgorzata Rozenek-Majdan wkrótce ponownie zostanie mamą. Radosna nowina dotarła do mediów w grudniu, gdy przyjaciel Radosława Majdana wokalista zespołu IRA pogratulował przyszłemu tacie ze sceny. Zewsząd posypały się gratulacje dla pary, która długo starała się o dziecko.

Celebrytka nigdy nie ukrywała faktu, że jej starsi synowie urodzili się dzięki metodzie in vitro. Również w tym przypadku Majdanowie skorzystali z tego rozwiązania.

Zobacz: Syn Małgorzaty Rozenek-Majdan ma dziewczynę

Po kilku latach sporych wyrzeczeń Małgorzacie Rozenek-Majdan udało się ponownie zajść w ciążę. Do porodu ma dojść na początku czerwca. Szczęśliwa ciężarna już nie może się doczekać tego momentu.

d1fcudx

Z racji przymusowej, domowej kwarantanny wielu Polaków zabrało się za sprzątanie domów, a tym samym odkopywanie pamiątkowych zdjęć. Celebrytce udało się dotrzeć do fotografii jej synów sprzed kilku lat.

- Moje skarby, a już niedługo dołączy trzeci łobuz. Zaczynamy odliczanie - napisała gwiazda na Instagramie.

Dziś Stanisław ma już prawie 14 lat, a Tadeusz 10. Wkrótce do ich rodziny dołączy trzeci chłopak. Będzie to pierwsze biologiczne dziecko Radosława Majdana, więc zapewne były piłkarz będzie cieszył się z powiększenia swojej prywatnej drużyny.

d1fcudx

Podziel się opinią

Share

d1fcudx

d1fcudx