Trwa ładowanie...
d41gu2r

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała salon. Fani myśleli, że tak mieszka

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym z fanami. Nic dziwnego, że gdy zamieściła zdjęcie z psami w luksusowym salonie, wielbiciele gwiazdy byli pewni, że to wnętrza jej domu. Żona Radosława Majdana musiała interweniować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek-Majdan wywołała zamieszanie na Instagramie
Małgorzata Rozenek-Majdan wywołała zamieszanie na Instagramie (eastnews)
d41gu2r

Małgorzata Rozenek-Majdan ma ostatnio sporo powodów do stresu. Od dłuższego czasu stara się o dziecko i powoli traci nadzieję, że z Radosławem będą mogli cieszyć się wspólnym potomkiem. Nic dziwnego, że czas spędzony z rodziną jest dla niej wyjątkowy cenny. Ostatnio pochwaliła się uroczym zdjęciem, które wywołało jednak spore zamieszanie.

Wielka, jasna kanapa, drewniane schody prowadzące na drugie piętro, białe meble i przyjemne dodatki. Tak mogłoby z pewnością wyglądać wnętrze domu Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Gwiazda pokazała się w pięknym, ogromnym pomieszczeniu ubrana w piżamę i z ukochanymi psami u boku.

d41gu2r

"Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli... Albert Schweitzer" - napisała pod postem Małgosia.

Natychmiast posypały się komentarze pełne zachwytu nad salonem. Fani dopytywali o dodatki, patyczki zapachowe i chwalili wystrój domu. W końcu Rozenek-Majdan musiała zainterweniować.

Jednemu z obserwatorów odpowiedziała, że to wnętrze apartamentu na Mazurach, gdzie uwielbiają przyjeżdżać całą rodziną. Nie mamy jednak wątpliwości, że dom Majdanów wygląda równie elegancko.

d41gu2r

Podziel się opinią

Share

d41gu2r

d41gu2r