Trwa ładowanie...
d2i65ar

Małgorzata Rozenek-Majdan pomaga zwierzakom. Kolejna akcja charytatywna gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan ostatnio bardzo chętnie udziela się charytatywnie. Do tego celu wykorzystuje swój profil instagramowy, na którym zgromadziła ponad milion fanów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek-Majdan pomaga zwierzakom
Małgorzata Rozenek-Majdan pomaga zwierzakom (ONS.pl)
d2i65ar

Małgorzata Rozenek-Majdan – Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najchętniej obserwowanych gwiazd na Instagramie. W sierpniu tego roku prezenterka dumnie ogłosiła, że jej profil śledzi milion fanów. Z tej wyjątkowej okazji Rozenek wstawiła zdjęcie w towarzystwie srebrnych i złotych balonów.

To właśnie dzięki Instagramowi możemy na bieżąco śledzić życie Małgorzaty, która od lat szturmuje polski show-biznes. To tam Rozenek-Majdan chwali się szczupłą figurą, prezentuje swoje stylizacje i kłóci się z fanami. Nie brakuje również jej zdjęć z rodziną, czyli dwoma synami i ukochanym Radziem.

d2i65ar

Małgorzata Rozenek-Majdan – akcje charytatywne
Małgorzata Rozenek-Majdan często wykorzystuje swoją popularność na Instagramie w szczytny celu. Ostatnio gwiazda zaangażowała się w pomoc choremu dziecku. Od dawna wiadomo, że 41-latce szczególnie na sercu leży los zwierząt.
Teraz Rozenek postanowiła się skupić na szerzeniu pomocy bezdomnym czworonogom. W ostatnim poście umieszczonym na instagramowym profilu żona byłego piłkarza przypomina, że zbliżająca się zima to szczególnie trudny okres dla psów przebywających w schronisku.

"Kochani, właśnie otrzymałam informacje, że moje zamówienie dla Teksasa i reszty podopiecznych Fundacji Przyjaciół Braci Mniejszych już zostało dostarczone. Pamiętacie jak rok temu dałam się ponieść zakupom i przy darmowej dostawie do paczkomatów zamówiłam kilkanaście przesyłek?"

Ten bezinteresowny gest został doceniony przez internautów. Fani Małgosi Rozenek-Majdan zasypali ją w komentarzach komplementami. My również doceniamy wielkie serce gwiazdy.

d2i65ar

Podziel się opinią

Share
d2i65ar
d2i65ar