Trwa ładowanie...
d2utfxa

Małgorzata Rozenek ubrała synów w swetry od projektanta. No i się zaczęło

Małgorzata Rozenek-Majdan ma dwóch dorastających synów. Ostatnio pojawiła się z nimi na meczu charytatywnym. Przeciwko sobie grali artyści i sportowcy drużyny TVN-u i WOŚP. Cel mieli jednak ten sam - zdobyć pieniądze na szczytny cel. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć Rozenek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan (ONS.pl)
d2utfxa

Małgorzata Rozenek-Majdan co roku zasiada na trybunach, by oglądać Wielki Mecz TVN kontra WOŚP. Towarzyszy mężowi, który udziela się podczas rozgrywek ze względu na swoją piłkarską przeszłość. Radosław Majdan podczas wydarzenia zazwyczaj jest jednym z komentatorów. W tym roku nie było inaczej. Jak zwykle, choć to Majdan mógłby być w centrum uwagi z powodu swojego zaangażowania w imprezę, wszystkie oczy spoglądały na jego małżonkę. Małgorzata na mecz przyszła ubrana bardzo skromnie, podobnie też ubrała synów. Przynajmniej tak się wydawało, patrząc na zdjęcia.

Małgorzata Rozenek-Majdan o in vitro i osobach z problemami z płodnością

Jednak gdy bliżej przyjrzano się strojom jej dzieci, wyszło na jaw, że swetry chłopców są dziełem znanego projektanta, a więc kosztowały fortunę. Nie wszystkim się to spodobało. Internauci zwrócili uwagę na wygodę chłopców oraz fakt, że ich ubrania pochodzą z wyższej półki. Według niektórych komentujących odpowiedniejszym ubiorem na mecz byłaby bluza. I to niekoniecznie za tysiące zł.

Rozenek nie przejęła się uszczypliwościami, a gdy ktoś stwierdził, że nie podoba mu się logo Ralpha Laurena, wyjaśniła:

d2utfxa

"Przepraszam, ale Staś i ja w Gucci".

Gwiazda telewizji na swoim profilu instagramowym pochwaliła się kilkoma zdjęciami z meczu. Napisała: "Kochani, od 15 lat @fundacjatvn Nie jesteś sam organizuje wspaniałe widowisko, jakim jest Wielki Mecz. I w tym roku po raz kolejny drużyna TVN grała z drużyną WOŚP. Gratuluję Wam wszystkim, bo emocje, jak co roku, były niesamowite. Poza tym nie zapominajmy, że najważniejszym dla nas wszystkich był cel zebrania funduszy na zakup karetki dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ustrzykach Dolnych. Kochani, z Waszą pomocą wszystko jest możliwe. No i muszę pogratulować wspaniałym komentatorom. Szczególnie jeden odrywał moją uwagę od akcji na boisku. A na ostatnim zdjęciu jest wspaniała osoba, z którą miałam przyjemność się spotkać. Jesteście Wielcy".

Świetnie, że Rozenek napisała o celu wydarzenia, nie skupiając się na stylizacjach - nie oznaczyła marek na zdjęciach, co wcześniej jej wypominano.

Małgorzata Rozenek-Majdan ONS.pl
Małgorzata Rozenek-Majdan (ONS.pl)
d2utfxa

Podziel się opinią

Share
d2utfxa
d2utfxa