Trwa ładowanie...
d1zhvxk

Małgorzata Rozenek-Majdan upamiętniła Powstanie Warszawskie. "Cześć i chwała bohaterom"

Dzisiaj ważny dzień dla wszystkich Polaków. 74. lata temu wybuchło Powstanie Warszawskie, które zmieniło bieg historii naszego kraju. Pierwszy dzień sierpnia upamiętnia wiele gwiazd. Wśród nich znalazła się także Małgorzata Rozenek-Majdan.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan (Instagram.com)
d1zhvxk

Małgorzata Rozenek-Majdan to gwiazda wylansowana przez TVN. Po sukcesie kilku programów, które prowadziła, marki marzą o współpracy z nią. Celebrytka nie ukrywa, że jest zapracowana i jej wolny czas ogranicza się do minimum. Dzisiaj jednak znalazła chwilę na minutę ciszy.

Rozenek zachwyca się mężem: "Radek jest twardy i mocny"

1 sierpnia to dzień, który rok w rok stawia pytanie o słuszności wybuchu Powstania Warszawskiego. I choć zdania są podzielone, to w godzinę "W" wszyscy Polacy starają się jednoczyć. W hołdzie dla Powstańców głos zabierają także gwiazdy.

d1zhvxk

- Siedemdziesiąt cztery lata temu Warszawa zmieniła się na zawsze. Jej mieszkańcy wykazali się heroicznym czynem, któremu należy się ogromny szacunek oraz podziw. Choć Powstanie jest tematem wielu sporów, jedno jest pewne: nigdy nie powinniśmy zapominać o tych, którzy 1 sierpnia 1944 roku wykazali się niezwykłym aktem odwagi w walce o naszą wolność i niepodległość. Dziś o godzinie 17.00 oddajmy im wszystkim hołd - napisała na swoim profilu na Instagramie Małgorzata-Rozenek Majdan.

Gosia jest tylko jedną z wielu gwiazd, które upamiętniły ten dzień w swoich social mediach. Jej postawa jest godna podziwu. Celebrytka ma wielu młodych odbiorców, którym po serii kolorowych zdjęć dobrze zrobi lekcja historii .

Co myślicie o takiej postawie Gosi?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1zhvxk

Podziel się opinią

Share
d1zhvxk
d1zhvxk