ycipk-2dqmge

Małgorzata Rozenek-Majdan w koronkowej mini. Wszyscy patrzyli na nogi

Małgorzata Rozenek-Majdan znów na ustach wszystkich. Tym razem wystarczyło, że opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w krótkiej sukience. W mig posypały się komentarze zachwyconych jej wyglądem fanek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek-Majdan odsłoniła zgrabne nogi
Małgorzata Rozenek-Majdan odsłoniła zgrabne nogi (ONS.pl)
ycipk-2dqmge

Małgorzata Rozenek-Majdan korzysta z lata na całego. Nie tylko wraz z rodziną podróżuje po Europie (była już we Włoszech, Francji, na Mazurach i w Sopocie), ale też wyciąga z szafy coraz to krótsze stroje. W przeciwieństwie do wielu gwiazd i celebrytek nie wstydzi się tego, jak wygląda i chętnie pokazuje światu swoje ciało.

ZOBACZ WIDEO: Małgorzata Rozenek wywraca się na dmuchanym jednorożcu

ycipk-2dqmge

Ostatnio na jej profilu na Instagramie pojawiły się zdjęcia, na których Perfekcyjna Pani Domu pozuje w koronkowej mini. Choć głównym założeniem wpisu była jej niespodziewana wizyta u barbera (fryzjera męskiego), fani i tak skupili się na wyglądzie Rozenek. I nie ma się czemu dziwić.

Sukienka nie tylko odsłoniła dekolt i ramiona, ale przede wszystkim długie i zgrabne nogi gwiazdy. Aby jeszcze optycznie dodać sobie nieco centymentrów wzrostu, żona Radosława Majdana założyła sandały na wysokim koturnie. Całość stylizacji rzeczywiście rzucała się w oczy.

"Tylko Rozenek może iść do fryzjera i przy myciu głowy wyglądać tak fenomenalnie", "Mega stylówka", "Ale dobrze wyglądasz!", "Pani dodaje piękna każdemu miejscu" - czytamy komentarze zachwyconych fanów. A jak wam podoba się Rozenek w tak odważnym wydaniu?

ycipk-2dqmge
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2dqmge

ycipk-2dqmge
ycipk-2dqmge