Trwa ładowanie...
d28iqat

Małgorzata Rozenek-Majdan w bardzo krótkiej sukience. Kolejna odważna stylizacja gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan wie, jak przyciągnąć fanów na swój profil na Instagramie. Prezenterka często pozuje w bardzo odważnych stylizacjach. Tym razem pokazała się w ultra krótkiej mini.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek odsłania nogi w kolejnej odważnej stylizacji.
Małgorzata Rozenek odsłania nogi w kolejnej odważnej stylizacji. (ONS.pl)
d28iqat

Szum wokół Małgorzaty Rozenek-Majdan nie cichnie. Prezenterka śmiało bryluje w świecie social mediów oraz często pojawia się na małym ekranie. Gwiazda przez długi czas była ulubienicą TVN-u, jednak ostatnio doszły nas słuchy o tym, że być może jej miejsce zajmie większa diwa. Ta zmiana nie zaszkodzi karierze Małgosi Rozenek-Majdan, gdyż i tak ma ona pełne ręce roboty. Napisała książkę o in-vitro i śmiało mówi o potrzebie dofinansowania przez państwo tej metody zapłodnienia.

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek-Majdan na temat kościoła i in vitro

Do codziennych obowiązków żony Majdana należy też prowadzenie profili w mediach społecznościowych. 41-latka postawiła na Instagram – tam nowe zdjęcie Rozenek pojawia się niemal codziennie. Fani doceniają jej zaangażowanie, gwiazda niedawno świętowała milion obserwujących.

d28iqat

Prezenterka nie boi się odważnych stylizacji. W Internecie zrobiło furorę zdjęcie, na którym Roznek-Majdan jest bez stanika. Teraz przyszedł czas na odsłonięcie dolnej części ciała. W najnowszym Instagramowi poście celebrytka pozuje w bardzo króciutkiej sukience. Biała mini odsłoniła całe, zgrabne nogi 41-latki.

W komentarzach fani nie szczędzili Małgorzacie Rozenek-Majdan komplementów. Swoją odważną fotką gwiazda wywołała zazdrość w kilku znanych ze świata show-biznesu nazwiskach. Hanna Lis skomentowała: "Jezu, idę na dietę. Zaraz po śniadaniu #petarda". Zawtórowała jej aktorka Tamara Arciuch: "Co za figura! Boska".

d28iqat

Podziel się opinią

Share
d28iqat
d28iqat