placeholder_3zu7c2

Małgorzata Rozenek-Majdan wrzuciła zdjęcie z mężem. Spójrzcie na mistrza drugiego planu

Rozenek pojawiła się w "śniadaniówce" TVN, a kulisami pochwaliła się na Instagramie. Na jednym ze zdjęć uwagę zwraca Marcin Prokop, który rozbawił internautów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tego z pewnością się nie spodziewali.
Tego z pewnością się nie spodziewali. (East News, Fot: East News)
placeholder_3zu7c2

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z mężem pojawiła się w "Dzień dobry TVN", by opowiedzieć o tym, dlaczego warto pomagać i wspierać WOŚP. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Orkiestry odbędzie się już w najbliższą niedzielę (13.01). Gwiazdy chętnie włączają się w akcję.

"Pysiula" i "Perfekcyjna" postanowili przekazać na aukcję plecaki z programu "Azja Express". "Znajdziecie w nich wszystkie zbędne oraz niezbędne rzeczy do przetrwania w tropikalnej Azji. Serdecznie zachęcamy do licytacji" - napisała Rozenek na Instagramie. Przypomnijmy, że kariera Małgorzaty i Radosława nabrała tempa właśnie po tym programie. Widzowie ich pokochali. Głównie za szczerość i poczucie humoru.

placeholder_3zu7c2

O tym, że warto pomagać, wiadomo nie od dziś. Radosław i Małgorzata pojawili się w programie śniadaniowym, żeby jeszcze bardziej zachęcić do wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Małgorzata za każdym razem zachwyca stylizacją. Uwagę tym razem zwracają głównie buty gwiazdy. Założyła długie złote kozaki, obok których nie da się przejść obojętnie. "Piękne buty. W końcu mamy karnawał" - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Po wizycie żona Majdana pochwaliła się zdjęciami na Instagramie. Na jednym z nich niespodziewanie pojawił się Marcin Prokop. Dziennikarz postanowił zrobić psikusa i "popsuć" im zdjęcie.

"Mistrz drugiego planu" - piszą rozbawieni fani. Trzeba przyznać, że naprawdę wygląda to zabawnie.

placeholder_3zu7c2
placeholder_3zu7c2
placeholder_3zu7c2
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

placeholder_3zu7c2