Trwa ładowanie...
d1oswn5

Rozenek zakpiła z Dody. Wystarczyło jedno zdjęcie z wakacji

Małgorzata Rozenek chwali się zdjęciami z wakacji. Najnowszą fotką znowu prowokuje Dodę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek (Instagram.com)
d1oswn5

Prezenterka TVN przebywa aktualnie na egzotycznych wakacjach. Oczywiście towarzyszy jej Radosław Majdan i dwaj synowie. Małgorzata Rozenek chętnie publikuje fotki w bikini, ale jej ostatnie zdjęcie z pewnością wywoła dyskusję na Instagramie.

Gwiazda pozuje w bikini na plaży, a szczególną uwagę zwraca pióropusz indiański, który Rozenek ma na głowie. Ozdoba odwraca wzrok od seksownego i wysportowanego ciała prezenterki. Złośliwi mogą powiedzieć, że Małgosia znowu nawiązuje dialog medialny z Dodą, byłą żoną swojego męża.

d1oswn5

Przypomnijmy, że w czasie małżeństwa Majdana z Dodą, piłkarz wytatuował sobie na ramieniu podobiznę ukochanej. Po latach, sportowiec przerobił tatuaż z wizerunkiem piosenkarki na Indianina. Decyzja piłkarza wielokrotnie była komentowana w mediach. Sieć zalała też fala memów na ten temat.

Niektórym fanom nie spodobało się zdjęcie Rozenek w pióropuszu. I to nawet nie ze względu na aluzję do Dody.

- Noszenie piór dla rdzennych mieszkańców Ameryki to obraza - napisała jedna z internautek.
- Lubię cię, ale... Nie rozumiem noszenia pióropusza. Przecież to przywilej tylko dla wodza, który świadczy o szacunku, jaki ma - wtóruje jej inna.

Co sądzicie o zdjęciu Gosi Rozenek?

ZOBACZ TAKŻE: NAJWIĘKSZE SKANDALE 2018! "Gwiazdy "szarpały się za doczepy" na Instagramie"

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1oswn5

Podziel się opinią

Share
d1oswn5
d1oswn5