Trwa ładowanie...
d2ds3ul

Małgorzata Rozenek pochwaliła się mamą. Nie bała się wytknąć jej wad

Myślicie, że to Małgorzata Rozenek jest Perfekcyjną Panią Domu? Z życzeń, jakie złożyła z okazji Dnia Matki, wynika, że wyssała to z mlekiem rodzicielki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek na pierwszym miejscu stawia rodzinę
Małgorzata Rozenek na pierwszym miejscu stawia rodzinę (ONS)
d2ds3ul

Małgorzata Rozenek nigdy nie ukrywała, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Gwiazda ma świetne relacje ze swoimi rodzicami oraz bratem. Sama również jest mamą dwóch synów z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Wkrótce na świecie pojawi się trzecie dziecko celebrytki, którego doczekała się z Radosławem Majdanem.

Z okazji Dnia Matki Rozenek zamieściła zdjęcie z rodzicami i bratem. Złożyła Mamie życzenia, w których zdradziła, że nie zawsze jest między nimi różowo.

"Rozmawiam z moją Mamą kilka razy dziennie. Połowę tego czasu kłócimy się na maksa 😂 moja Mama zawsze wie lepiej, co powinnam: założyć, powiedzieć, zrobić 😂 z reguły ma rację😂😂😂 czym denerwuje mnie jeszcze bardziej 🤣 nigdy nie była typem Mamy bezrefleksyjnie zachwycającej się swoją córką, ale zawsze przez całe moje życie była typem wspierającym i towarzyszącym w każdej złej i pięknej chwili. Wie o mnie wszystko" - napisała pod postem Rozenek.

d2ds3ul

Wygląda na to, że rodzina Rozenek jest nie tylko szczęśliwa, ale także bardzo otwarta.

d2ds3ul

Podziel się opinią

Share
d2ds3ul
d2ds3ul