Małgorzata Rozenek nie oszczędza. Na stroje kąpielowe wydaje mnóstwo pieniędzy

Małgorzata Rozenek bardzo chętnie dzieli się swoim życiem z fanami na Instagramie. Jeszcze chętniej pokazuje zdjęcia z wakacyjnych wyjazdów. Okazuje się, że stroje kąpielowe, w których pozuje, potrafią kosztować fortunę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kostiumy Małgorzaty Rozenek nie należą do tanich.
Kostiumy Małgorzaty Rozenek nie należą do tanich. (Instagram.com)
WP

Perfekcyjna Pani Domu nie oszczędza. Razem z mężem prowadzi wystawne życie, którego częścią są ekskluzywne wakacje. A wiadomo przecież, że na wczasach nie można pokazać się w byle czym. Tę zasadę Rozenek stosuje też w przypadku strojów kąpielowych.

Celebrytka ciągle wrzuca do sieci zdjęcia w bikini. Nic dziwnego, ma świetne ciało. Jednak uwagę zwraca też liczba strojów, w których się pokazuje. Jeszcze więcej powiedzieć można o ich cenach. A te potrafią być zawrotne.

WP

Jeden z droższych kostiumów w szafie Rozenek to cekinowy komplet od firmy Beach Bunny, za który celebrytka zapłaciła 1430 zł. Kwota robi wrażenie. Jednoczęściowy czerwony strój, który Perfekcyjna pokazała swoim fanom, kosztował 1100 zł. Celebrytka ma w swoich zbiorach również takie za 770, 430 czy też 460 zł. Najtańszy kostium, w jakim się pokazała, kosztował 338 zł.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP