ycipk-4ncpmd

Małgorzata Rozenek pokazała ryzykowne zdjęcie. Była o krok od wpadki

Małgorzata Rozenek to prawdziwa królowa Instagrama! Gwiazda wrzuca do sieci wiele fotek i na każdej zachwyca swoim seksapilem. Niewiele brakowało, a ostatnio by się zagalopowała...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek była o krok od wpadki
Małgorzata Rozenek była o krok od wpadki (ONS.pl)
ycipk-4ncpmd

Małgorzata Rozenek to nie tylko piękna gwiazda zabawiająca publiczność zgromadzoną przez telewizorami. W oczach reklamodawców jest przede wszystkim marką, która sprzeda niemal każdy produkt. Dzięki bezpośredniości udało się jej zaskarbić sympatię i zaufanie fanów. Niemal wszystko, co poleci na Instagramie, sprzedaje się jak świeże bułeczki. Nic dziwnego, że Rozenek "postuje" na potęgę, stając się jedną z najpopularniejszych influencerek.

Ostatnio gwiazda chciała pochwalić się piękną białą kreacją i zrobiła sobie kilka zdjęć na balkonie jednej z warszawskich kamienic. Na pozór wszystko na tym zdjęciu się zgadza. Szykowna celebrytka z uśmiechem schyla się, by pogłaskać psa. Jednak sukienka była dosyć kusa i po kucnięciu nie zostawiała wiele miejsca wyobraźni. Na szczęście Rozenek nie pokazała zbyt wiele. Choć tym razem balansowała na granicy przyzwoitości... No ale za to właśnie kochamy Gosię, prawda?

ycipk-4ncpmd

Fani nie mieli wątpliwości i byli pod wrażeniem efektownej stylizacji. Pisali o tym w komentarzach: "Prześliczna sukienka", "Prześliczna sukieneczka", "Klasa i styl". Wam też się podoba?

ZOBACZ WIDEO: Małgorzata Rozenek w pasiastym kombinezonie opuszcza TVN

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4ncpmd

ycipk-4ncpmd
ycipk-4ncpmd