Trwa ładowanie...
d3rvypd

Małgorzata Rozenek skrytykowana za suknię z balu TVN-u. Ewa Minge stanęła po jej stronie

Małgorzata Rozenek pojawiła się na Balu TVN-u w nietypowej, czarnej kreacji. Suknia nie spodobała się internautom, a w obronie "Perfekcyjnej" stanęła Ewa Minge.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek jest mamą dwójki dzieci
Małgorzata Rozenek jest mamą dwójki dzieci (ONS.pl)
d3rvypd

Małgorzata Rozenek wywołała sensację na Balu TVN. Gwiazda pojawiła się w czarno-białej kreacji haute couture projektu Ewy Minge. Kreacja miała być inspirowana stylem Audrey Hepburn. Jednak większość internautów stwierdziła, że stylizacja "Perfekcyjnej" przypomina bardziej Cruelle De Mon ze "101 dalmatyńczyków". Dostrzeżono też, że kreacja mocno poszerzyła sylwetkę celebrytki.

Małgorzata Rozenek na Balu TVN-u ONS.pl
Małgorzata Rozenek na Balu TVN-u (ONS.pl)

W obronie Małgorzaty Rozenek stanęła autorka kreacji Ewa Minge. Znana projektantka stwierdziła, że za niefortunny wygląd Rozenek odpowiada wyłącznie oświetlenie na Balu TVN-u oraz niebieski kolor ścianki.

d3rvypd

"Gosia miała przygotowane na ten wieczór dwie suknie. Był ból głowy - która? Wygrała czarna, przegrała ze światłem. Jak można dać tło w zjadliwym niebieskim kolorze, który tak odbijał światło, że dorzucił cień na sylwetkę, który dodał z 20 cm w obwodzie? Ścianki nie przez przypadek jak świat długi i szeroki są białe lub czarne. Rozumiem zamysł skojarzeniowy ze stacją TVN, ale litości. Aż boli mnie wszystko. Mało kto zauważył złowrogi cień i szept poszedł po sali ‘Rozenek jest gruba’!" - napisała na Instagramie projektantka.

ZOBACZ TAKŻE: Karol Strasburger poucza: "Mówienie dowcipów wymaga dużego wyczucia"

d3rvypd

Podziel się opinią

Share
d3rvypd
d3rvypd