WP

Małgorzata Rozenek wykorzystała pożar katedry Notre Dame do reklamy ubrań

Małgorzata Rozenek –Majdan dołączyła do grona celebrytów, którzy podzielili się refleksją po pożarze katedry Notre Dame. Większość, w przeciwieństwie do Rozenek, zamieszczała wzruszające wpisy ze zdjęciami lub filmikami paryskiej budowli.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan (East News)
WP

Pożar katedry Notre Dame stał się tematem numer jeden, komentowanym przez międzynarodowych polityków, ale i celebrytów. "Nie mogę powstrzymać łez" – pisała na Instagramie Małgorzata Kożuchowska pod zdjęciem płonącej katedry. Beata Tadla wrzuciła rodzinne zdjęcie ze świątynią w tle i opisała, jak ważne jest to dla niej miejsce. Anja Rubik pisała o złamanym sercu i swoim wsparciu dla Paryża. Pożar bezcennego zabytku skomentowała także Małgorzata Rozenek-Majdan.

Obejrzyj: Po pożarze. Najnowsze zdjęcia z katedry Notre Dame

WP

"Od wczoraj świat wstrzymał oddech. Pożar katedry Notre Dame w Paryżu przypomniał nam, jak ważne jest dziedzictwo kulturalne świata. Bardzo żałuję, że nie zdążyłam pokazać synom jej piękna" – ubolewała Rozenek-Majdan na Instagramie.

Wpis o tej wielkiej stracie zilustrowała swoimi zdjęciami z sesji reklamowej, na których oznaczyła profile producentów ubrań i butów.

Fani od razu jej to wytknęli.

- Pisze o tragicznym pożarze w katedrze Notre Dame, ale wrzuca fotki w nowej stylizacji. Jakież to spójne
- Zdjęcie ma się nijak do opisu. Katedra płonie, ale najważniejsze to nowe portki pokazać

WP

Co myślicie o takim przeżywaniu tragedii, która dotknęła nie tylko katolików czy paryżan?

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP