ycipk-a8z7z2

Małgorzata Rozenek w krótkich spodenkach. Lato jej nie opuszcza

Mamy połowę października, a Małgorzata Rozenek ani myśli rozstawać się z latem. Potwierdza to najnowszą stylizacją, która zrobiła na internautach duże wrażenie. Przy okazji prezenterka zachęca kobiety do wykonania badań na wykrycie raka piersi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek doradza profilaktyczne badania
Małgorzata Rozenek doradza profilaktyczne badania (East News)
ycipk-a8z7z2

Małgorzata Rozenek w letnie miesiące nie wstydzi się chwalić swoją figurą. Choć mamy już kalendarzową jesień, to ciepła pogoda nie chce opuścić Polski i prezenterki telewizyjnej. Słońce i dość wysokie temperatury dają Rozenek możliwość prezentacji letnich stylizacji.

ZOBACZ TEŻ: "Big Brother". Wybory w domu Wielkiego Brata. Kto je wygrał?

ycipk-a8z7z2

Na najnowszym zdjęciu na Instagramie zobaczymy ją w dużej, różowej koszuli w kratę oraz krótkich, dżinsowych spodenkach. Do tego w pasie ma zawiązaną białą bluzę. Na internautach stylizacja zrobiła ogromne wrażenie. "Wyglądasz jak milion dolarów", "Znakomicie", "Ślicznie Pani wygląda" - pisali.

Jednak za tym zdjęciem kryje się kampania społeczna "Dzień na U". Na InstaStory Rozenek zachęcała kobiety do tego, żeby w październiku wybrały się do lekarza, żeby wykonać zabieg mammografii i sprawdzić, czy przypadkiem nie chorują na raka piersi. - USG jest najlepszym narzędziem diagnostycznym - zaznaczyła. Przy okazji reklamowała też firmę kosmetyczną, oferując rabat na wybrane produkty.

ycipk-a8z7z2
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-a8z7z2

ycipk-a8z7z2
ycipk-a8z7z2