Trwa ładowanie...
d2zogjf

Mikołaj Roznerski pokazał siostrę. "Pieluchy jej zmieniałem"

Mikołaj Roznerski rzadko dzieli się zdjęciami z życia prywatnego na Instagramie. Tym razem aktor zrobił wyjątek i pokazał młodsza siostrę. Podobni?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mikołaj Roznerski opublikował zdjęcie z siostrą na Instagramie.
Mikołaj Roznerski opublikował zdjęcie z siostrą na Instagramie. (East News, Fot: VIPHOTO)
d2zogjf

Mikołaj Roznerski rozkochał w sobie Polaków za sprawą roli Marcina Chodakowskiego w "M jak Miłość". Jego życie zawodowe kwitnie – ostatnio dostał angaż w serialu o życiu Agnieszki Osieckiej. 36-latek wcieli się w postać kontrowersyjnego producenta i męża poetki, Wojciecha Frykowskiego.

ZOBACZ TEŻ: Roznerski o krytyce ze strony Blanki Lipińskiej: "Nie każ mi tego komentować"

Jednak aktor nie ogranicza się do małego ekranu. Roznerski wystąpił w hitowych produkcjach polskiego kina: "Volta", "Diablo" czy "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3". Wiele fanek widziało aktora również w roli szalenie przystojnego Massimo w ekranizacji bestsellera Blanki Lipińskiej "365 dni".

d2zogjf

Okazało się, że Roznerski stanął w szranki z rodowitym Włochem i przegrał z kretesem.

Roznerskiemu nie są obce media społecznościowe. Jego instagramowy profil obserwuje prawie pół miliona fanów. Zazwyczaj aktor wrzuca tam zdjęcia zza kulis swoich produkcji telewizyjnych i filmowych. Niedawno sprawił internautom nie lada niespodziankę, gdyż opublikował zdjęcie ze swoją młodszą siostrą. Mimo sporej różnicy wieku rodzeństwo jest ze sobą bardzo zżyte, co potwierdza opis Mikołaja Roznerskiego: "Pieluchy Jej zmieniałem, a już tak dziewczę urosło. Miłego końca wakacji Państwu #siostrzyczka #dumarozpiera".

Fanki w komentarzach zazdroszczą Agacie brata i dopatrują się podobieństwa między Roznerskimi.

"Zazdro takiego brata", "Brata to pewnie wszystkie koleżanki zazdroszczą do dziś", "Oczyska takie same" – czytamy pod postem.

d2zogjf

Podziel się opinią

Share
d2zogjf
d2zogjf